Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25+1 hetes kismama vagyok!...

25+1 hetes kismama vagyok! Lehet beteg leszek vagyis egy kis megfázás! Érzem hogy kicsit be van dugulva az orrom! Ugye semmi baja nem lehet a babámnak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad nincs veszélyben a baba. Ha lázad lenne akkor kérdezd meg a dokit mit vehetsz be mert azt muszáj csillapítani. Én Paramax Rapidot szedtem (fájdalom csillapító). Valamint hűtőfürdőt és vizes borogatást is alkalmazhatsz ha szükséges. Na de ha nincs láz akkor sok folyadék, C-vitamin, gyümölcsök, zöldségek, pihenés, és fokhagyma (szerintem ez a legjobb gyógyszer). (lehet nem megfázás ha nem allergia, akkor viszont kálcium)
2013. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én allergiás vagyok, 2 hete viszket a szemem, tüsszögök, hol folyik, hol bedugul az orrom, de a babó jól van. Ahogy az első is írta,a láz a veszélyesebb,azt mindenképp csillapítani kell.

23+6 hkm

2013. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 10.ét körül volt ilyen, rengeteg fokhagymát ettem pár napig, napi kb 1 fejet, szerencsére a férjem is szereti, ő is evett, így elviselt maga mellett :-)), nyersen, kenyérre kentem, salátába kevertem, stb...
2013. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a fokhagymát összeszoktam aprítani és mézzel elkeverem, úgy kimondottan finom. :D De pirítósra, vajas kenyérre, vagy akár túrós tésztába téve is lehet fogyasztani. bárhogyan ahogy jól esik, vagy készíthetsz hagyma-fokhagyma krém levest is. (folyadék pótlás+ egészséges is) :D
2013. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen! reggel, délben, este nyersen egy fokhagymát ettem, sok teát ittam és másnapra kialudtam!

egy próbát megér!

33 hkm

2013. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!