Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti mivel nyugtattáto...

Kismamák, ti mivel nyugtattátok magatokat az uh között?

Figyelt kérdés
1 hetem van a köv.uh-ig és félek,hogy nem nő úgy ahogy kellene,hogy esetleg történik vele valami.Tudom,hogy túlzásba viszem a féltést,de sajnos féltem a szerelmünk gyümölcsét.
2013. júl. 13. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindig fogsz valamiért aggódni, aztán ha megszületik utána is 20 évig., :-) Nekem éjszakánként nagyon aktív volt a kislányom a hasamban, aztán egyik napról a másikra átaludtam az éjszakát és nappal sem mozdult, akkor ideges voltam, úgy voltam vele ha délig nem mozdul, bemegyek a kórházba. 11-kor jól bepörgött. :-) Szerintem nem tudod elvonni a figyelmedet, az aggódás az anyukák "kiváltsága".
2013. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van:) most az az időszak van,hogy azért aggódok,hogy velem maradjon és szépen nőjjön:)
2013. júl. 13. 13:22
 13/17 anonim válasza:
Ez már csak így van. Anyai osztonok. Amúgy ez is egy tunet a 3.hónapig / legalább is nekem /. Aggódtam a babámért, aggódtam, h jó anya-e leszek, aggódtam, hogy a párom miatt is, hogy o is feldolgozza, hogy apuka lesz.... és ,még sorolhatnám. Elotte is aggódós voltam és elovigyázatos, de most a tobbszorose, de ahogy a hányinger múllik úgy csokkennek ezek az aggodalmak is. Volt hoy éjszakákat nemaludtam, csak azon agyaltam, h hová kerul a babaágy, meg stb..... Van erre egy gyógyszer, Homeopátiás Sedative PC, nem is drága, nyugtató, konnyen elalszol és nem idegeskedsz folyamaosan. Néha mikor rám jon a szorongás, bekapok eggyett.
2013. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
majd utána nézek köszönöm:)
2013. júl. 13. 19:01
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyetlen tünetem sem volt a 2 terhességem alatt, elhittem, hogy a szervezetem tudja mi a dolga, bíztam a babámban, na meg az orvosban, védőnőben, ne voltam aggódós. Rossz lett volna ezzel elrontani a várandósságom, hogy ok nélkül

rettegek!

2013. júl. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jó neked:)
2013. júl. 14. 07:02
 17/17 anonim válasza:
Igen, jó neked :) Egyén fuggo.
2013. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!