Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, és nagyon...

6 hetes vagyok, és nagyon aggódom nehogy baja legyen a babámnak, vagy elvetéljek. Mivel nyugtattátok magatokat ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
Folyton a tüneteimet figyelem. A melleim fájnak, feszülnek és érzékenyek, a mellbimbóim és a pitvaruk kicsit nagyobbak lettek. Hasam nem fáj, csak néha szurkál vagy egész picit görcsöl. Reggel mielőtt felkelek émelygek, meg dél előtt egy kicsit de ennyi. Ez így normális? Dokihoz csak jövő hét szerdán tudok menni, de úgy félek, hogy addig történik valami!!
2009. jún. 19. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben vannak a tüneteid, és jövő héten a doki is meg fog nyugtatni, hogy minden rendben van! Biztos lesz már szívverése a picinek, és akkor te is látni fogod, hogy felesleges volt aggódni! Addig pihenj sokat, hogy a baba is jól érezze magát!!
2009. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj mert az árt a babának. Szerintem teljesen rendben vagy. Nyugodj meg, sokat kell pihenni, semmi idegeskedés, és minden rendben lesz továbbra is!
2009. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen tunetem nem volt egeszen a 9. hetig, (utana este emelyges)csak neha pici gorcsok, nyilallasok az elso 6 hetben.

En mindig azt mondogattam magamnak, h minden rendben lesz. Es egyszeruen ezt is ereztem.


Neked legalabb jo sok tuneted van :) Amugy ezek is elmulnak a 12. hettol. Mindig lesz vmin izgulni, jobb, ha megszokod, most mar igy lesz egesz eletedben! :)


7.5 honapos kisfiu anyukaja


Ne idegeskedj, sok remiszto dolgot olvas az ember (en is), de azzal csak rosszabb lesz.

2009. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabad idegeskedned, mert ha ideges vagy azzal nem segítesz a babádon sem, és magadon sem. Változni nem fog semmi hidd el, max. teljesen kikészülsz. Legalább Te jókor mész orvoshoz, mert ha csak jövő héten mész orvoshoz, akkor már lesz szívhang is. Én most vagyok 9 hetes, és elösször 5+5 hetesen voltam orvosnál, akkor éppen csak egy pici foltot látott az orvos, utána egy héttel én már azt hittem, hogy lesz szívhang is, de nem volt. Rettenetesen megrémültem, hiába mondta az orvos, hogy minden rendben van. Persze bagoly mondja verébnek, mire most szerdán bementem az orvoshoz, az ájulás határán voltam annyira ideges voltam. Persze volt szívhang, és minden ok! Utána rájöttem, hogy ez a 2 hét teljesen ártalamas volt, hiszen minden rendben, én meg 2 hétig szinte aludni sem tudtam. Tudom, hogy nagyon nehéz kivárni, de hidd el nem éri meg magad tönkretenni, és a babának is csak árt. Sok sikert!
2009. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne stresszelj ezen. Én elveszítettem a babámat, bármennyire is nem akartam, de én szinte már az elejétől fogva éreztem, hogy nem lesz rendben minden. Volt egy folyamatos rossz érzésem. Aztán azt álmodtam, hogy a nagynéném (aki 8 éve halott) kiveszi a kezemből és leviszi. Rá 3 napra műtöttek...
2009. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, ELviszi, nem leviszi
2009. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok és tudom, hogy igazatok van de nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz dolog ez!

Utolsó: nagyon sajnálom ami történt, remélem azóta vannak jó hírek is!

Mindenkinek a legjobbakat kívánom és innentől én sem gondolok rossz dolgokra.

2009. jún. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!