Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajhullás lehet a terhesség jele?

Hajhullás lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?

Tegnap a bal lapockámon nőtt egy pattanás és én is azt hiszem terhes vagyok!

Kb most ekkora hülyeséget kérdeztél mint amit adtam válasznak. :D

Ha már tüneteid vannak érdemesebb egy tesztet csinálni mint ilyen "tüneteket" keresni!

2013. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy a magas tesztoszteron szint miatt hullott, ami akadályozta a teherbeesést. Szóval én sem tudom alátámasztani ezt, sajnálom. Amúgy a terhesség szokásos jelei között hajjal kapcsolatos dolgok nincsenek. Javaslom a menstruációs ciklusaid pontos vezetését, és késés esetén tesztelést. Arra lehet alapozni a jövőben.
2013. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Na akkor kezdjük

Ad 1 nem jó kategóriába írod a kérdést ami még nem is nagy baj mert jelentem a moderátoroknak és átteszik.

Ad 2 nem vagyunk orvosok jósok ultrahang gépek akik ki tudják deríteni hogy most épp terhes vagy e vagy sem.

Ad 3 a teszt sokat segít....

2013. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A válasz: nem, mert terhesség alatt pont nincs hajhullás, annál inkább van, miután megszületett a baba.
2013. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem az inzulinrezisztenciától és a vitaminhiánytól hullott (ezek akadályozták a teherbeesést egyébként)


mikor terhes lettem, pont, hogy nem hullott ki egy darab hajszálam sem :)

2013. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor most megcafolom az elottem szolokat. 2 terhessegem volt, s mindekettonel nagyon hullott a hajam!!!! A fodrazsom a baratnom volt, nem tudtuk eloszor miert, aztan a pozitiv teszt megmondta az okat. A nogyogyaszomnak is emlitettem, azt mondta, igen, ez is lehet egy tunet, amivel az eg vilagon semmit nem tudok tenni, az I. trimeszter vegere remelhetoleg el fog mulni.
2013. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!