Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érzel mikor baba boltba...

Mit érzel mikor baba boltba mész? Más is bizsereg tőle?

Figyelt kérdés
Anyira jó érzés, ot minden baj meg minden probléma elszáll, csak a babára gondolok!!!!!
2009. okt. 19. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon merek bemenni, mert nincs pénzem, és fájna a szívem, hogy miket hagyok ott. De ha vásárolni megyünk egy multiba, akkor félórákat képes vagyok elbámészkodni a babacuccok előtt, tapogatom őket
2009. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már van 2 gyerköcc de imádom a pici ruhákat,de nem megyek be mert nem akarok több gyereket és igy csak fájna a szivem.pedig ha minden adott lenne akkor beválalnék egy harmadikat
2009. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen én pontosan ezt érzem!Nagyon szeretek bemenni a bababoltba és a babaszobába is ami már nagyjából kész van!Hihetetlen ,hogy nemsokára velem lesz a bébim!
2009. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves utólsó!!akkor egy hullámhosszon vagyunk ebben a dologban:) Tényleg hhetetlen hogy nemsokára velünk lessz akit most még csak érzünk:) kiváncsi vagyok hogy fog kinézni, de nagyon jó érzés:)
2009. okt. 19. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Amíg terhes voltam, addig nemhogy bizseregtem, egyenesen rettegtem a bababoltoktól. Pedig tervezett baba, szerelembaba, de mégis, mikor beléptem egy bababoltba, rosszul lettem. A legelső bababoltba menéskor, a 27.héten, sírva futottam ki, a férjem meg utánam (a hormonok).

Aztán megnyugodtam, és a 35. hét körül 1 alkalommal 1 helyen mindent megvettem kb fél óra alatt.

Talán a bababoltban esett le, hogy hoppá megváltozik az életünk.


Viszont mióta megszületett a babám, imádok bababoltba járni, most már én is bizsergek :) :) Az a baj, hogy nincs nagyon pénzünk, így csak nézelődni szoktunk. Aztán álmodozunk a lottónyereményről...

2009. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen,én is azt gondoltam mikor olvastam a kérdést,ez olyan mintha én kérdeztem volna(utolsó előtti vagyok):-))Te hány hetes vagy?
2009. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Mi a párommal,nos nevessetek ki,de ha multiba megyünk és a gyerekosztály felé tévedünk is elkezdünk játszani:DMúltkor találtam pompom-ot és elkezdtem pompomlányoskodni:DNem is néztek hülyének,nagy hassal és hajrázással:D

A babaosztályon meg mint a csorda és simizünk mindent,rápróbáljuk a hasamra,kérdezgetjük a lányunk,hogy tetszik e neki,van,hogy nagyokat rúg,akkor tudom,hogy igen:D(ilyenkor magyarázom be magamnak,hogy a szememen át látja a világot :D)

Múltkor vettünk neki csini rucit és felvonultunk benne mint a kifutón:DAztán mondtam,hogy akkor most megyünk és mamának is vezsünk valami csinit,hogy a papus előtt is villoghassunk egy kicsit:D

2009. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:((( lehet én rossz anya leszek :( ha bemegyek egy ilyen boltba, rosszul leszek, h milyen drága minden. Mindent jól megnézek és felháborodok hogy kérhetnek ennyit, majd kijövök :( nem sajnálom a babámtól a pénzt, de hát ezt nem engedhetjük meg... :(

irigyellek ám nagyon titeket. bár őszintén szólva én még fel se fogtam, hogy anya lesz, nem is változott még az életem, leszámítva a szokásos esti jóslókat...

boldog babavárást!!!

35h km

2009. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem bizsergek a baba boltoktol....MEGORULOK!!!

Azok az apro pihe-puha ruhacskak.....olyan edesek :)

Kulfoldon elek, es itt nem "divat" a masodik babanak eltenni a kisruhakat.Elviszik turiba.

Vannak turik ahol csak baba cuccok vannak (uja is).

Az egyik ilyen turirol nem tudtam, hogy ez turi, mert olyan szep ruhak voltak.Minden kimosva kivasalvan valfara teve es kivalogatva (nem es kor szerint).

Ott fogok vasarolni:)

Mindent meg tudok venni.......ugy varom mar, hogy elindulhassak a nagy korutra.

Meg 1 honapot dolgozom es utanna indul az orulet :P

24 hetes kismama

2009. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok. Fél éve elveszítettem a 10 hetes magzatunkat. Amikor visszamentem dolgozni, ebédidőbe bementem a multiba és órákra ott felejtettem magam a babaosztályon. több tizezret otthagytam. A következö babára gondolva enyhült a fájdalom. Szép kislány és kisfiú meg uniszex dolgokat vásároltam 56-os és 62-es méretben. Pár nap múlva egy turiból vettem tündéri holmikat a picinek. Aztán lenyugodtam.

Most minden szabad délutánból kb 1 óra a bababoltoké, de még nem vásárolok. Igazatok van: nagyon drágák a babaholmik. Ha tudni fogom a pici nemét akkor veszek majd néhányat. Mi sokmindent fogunk kapni öcséméktől. 3 lányuk van. Nagyon sok vadi új holmi is maradt nekik. Alig várom, hogy végre rendezgethessem őket.

Nekünk nincs külön szobánk a picinek, de már rendezgetjük a lakást, hogy kedves kuckója lehessen.

Boldog babavárást mindnyájatoknak!

2009. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!