Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap múlva kéne megjönnie,...

2 nap múlva kéne megjönnie, de nagyon feszít a mellem, ez akkor már valószínűleg menszit jelez? Várandós kismamik, ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig feszül mielőtt megjön,akár egy héttel előtte is,de terhesen sosem feszült.Dehát ahány nő annyi tünet,így lehet terhességtől,meg lehet menszitől is.
2013. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, menszi is , de lehet terhesség is, nekem személy szerint feszült sőt fájt is a mellem, mielőtt pozitívat teszteltem, várd meg a két napot, és ha nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet.
2013. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességeimnél nem feszített, inkább érzékeny lett a mellbimbóm nagyon, hozzáérni is alig tudtam. A harmadiknál már egyből tudtam, tesztelni kell. De mindenkinél más.

36+2 h km

2013. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem menstruáció előtt mindig az egész mellem fájt, most teszteltem pozitívat, most viszont a mellbimbóim fájtak, de csak azok, de hozzá érni sem lehetett, és mindig nagyon kemények voltak, hál istennek már elmúlt :-D Drukkolok, hogy nálad babát jelentsen, majd írj, hogy mi lett :-D
2013. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ennn11 válasza:

Szia,

Nekem is feszültek, fájtak mindig mensi előtt, viszont amikor babás lettem az volt a furcsa, hogy semmi mellfájdalmat nem éreztem... de kinél így, kinél úgy.

Drukkolok, hogy nálad ez jelentse a babust. :)

2013. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi....
2013. júl. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!