Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de nagyon...

Terhes vagyok, de nagyon hullik a hajam, pedig úgy tudom, ilyenkor az ellenkezője igaz?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhes vagyok. a lányomat még szoptatom, de már esténként, és sztem max 100 ml eszik, szóval nem sokat. 1-2 hete nagyon elkezdett hullani a hajam, és nem értem: a szopi miatti hullás lenne? mert az volt már egyszer.. de úgy tudom, a terhesség alatt a hormonok miatt nem hullik a haj, és a lányommal nem is hullott! valakinek ilyen? megint "összecsoffad" a hajam, és alig lesz?

2013. júl. 15. 10:48
 1/6 Kiki01 ***** válasza:

Nekem ugyanez, az első terhességnél nem hullott a hajam, de most a másodiknál rendesen hullik, pedig már nem is szoptatok. Én arra tippelek hogy bizony nem szedünk elég vitamint:(

A szülés után le akartam tolatni kopaszra, de lehet hogy emiatt már előtte kell. Már csak azért mert akkor tutti eltűnnek az elhalt hajszálak és ami kinő az már egészséges lesz, nem fog olyan könnyen kihullani.

2013. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem első baba, és a második trimeszterig hullott :) Van akinél a hormonok ezt hozzák ki, nem mindenkinek lesz szép és dús haja terhesség alatt :) Mostmár nekem sem hullik, de nem is dús, olyan mint terhesség előtt :)

32hkm

2013. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem hullik a hajam, hanem zsírosodik. Kb. a 20. héttol kezdve durva a helyzet. Szerintem a hormonok miatt van.

26 hkm

2013. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan dús,erős,fényes,egészséges hajam volt,hogy azt hitte mindenki paróka.Mióta terhes vagyok őszülök,hullik nem is kicsit,fénytelen és durva tapintású.Azt mondja rá mindenki,hogy majd elmúlik ha megszületett a baba. Hát kössz :-(
2013. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 30.hétig sprőd volt és hullott, és fénye teljesen megkopott. Most kezd helyreállni pár hete.
2013. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem első terhesség alatt nagyon szép volt, nem hullott. Aztán ugye megvolt a szülés utáni "kötelező" hajhullás, de utána több nőtt vissza, mint kihullott. Életemben nem volt olyan szép hajam, mint a 2 terhesség között. Na, aztán a 2. terhesség alatt már hulladozott, utána meg... Szoptatás alatt végig erősen (18 hónapig). Végigjártam már pár dokit, mind azt mondta, hogy valakinél a terhesség meg a szoptatás ilyen hatást vált ki. Most már abbahagytam a szoptatást 2,5 hónapja, de még mindig hullik. Kíváncsi leszek, most mire fogják majd a hajhullást. El lehet képzelni, ennyi idő alatt hogy megritkult. Sírok, ha tükörbe nézek, csak akkor megyek emberek közé, ha muszáj, teljesen depresszióssá és önbizalomhiányossá tett ez az egész. :( Annyira, hogy korábban akartam harmadik gyereket, de most azt mondom, hogy ezt mégegyszer nem csinálom végig, csak egyszer kecmeregjek ki ebből a hormonális zűrzavarból. Szívből kívánom, hogy neked hamarabb megálljon!
2013. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!