Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Egyre többet érzek remegésfélét a pocimban, mintha pillangó lenne bent! Melső fali a méhlepényem, ez már lehet a babám?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen ugyanezt éreztem, azt mondták hogy ez már a baba.
2013. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj de jó,mert szerintem is ő az de azért kíváncsi vagyok tapasztalatokra!
2013. júl. 16. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél már, hogy mikor érzi, én 18 hetes voltam mikor biztos voltam benne, hogy őt éreztük, ráadásul férjem is pont érezte. Igaz már előtte nekem is voltak hetek óta ilyen apró buborékok meg hasonló érzések de soha nem tudtam biztosra. A nőgyógyászom pedig kedvesen felvilágosított, hogy "csakis" a 20. héttől érezhetem a babám, és amit éreztem az "biztos bélmozgás" volt.

Na persze, ő aztán tudhatja :D


Szerintem a babádat érezhetted :)

2013. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy te is írtál! :) igen az orvosok ezt mondják de egy anya nem hinném hogy a bélmozgást összekeverheti ezzel a csodás érzéssel :)
2013. júl. 16. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is korán érzetem ezeket a remegéseket, de lehurrogtak, hogy azt még nem lehet érezni. Szerintem meg lehet, mert én tudom mit éreztem.:) Nekem is mellső fali volt a lepényem.

Konkrét mozgást a 18. héttől éreztem, ami nem csak remegés volt.:)

2013. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi válaszod :)
2013. júl. 17. 08:40
 7/8 anonim ***** válasza:
az a bébikéd. Én is kb. ilyen idős koromtól érzetem ilyesmit. Nekem mondta a dokim, hogy a babát érzem.Vékony is vagyok.
2013. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj de jó! :) hát én is elég vékony vagyok! neked is mellső fali a lepény? köszi előre is a válaszod!!
2013. júl. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!