Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogós kérdés? Biztos egyértelm...

Fogós kérdés? Biztos egyértelmű, de én nem tudom?!

Figyelt kérdés
A popsitörlő dobozba a kendőket a zacskó nélkül kell beletenni vagy a zacskórol szedjem le a ragasztót és úgy tegyem bele? Vettem ma Pampers Sensitive törlőt, picit kibontottam, jól éreztem, hogy rossz az illata? A kék feliratos Johnson'snak milyen illata van?
2013. júl. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Zacskostul tedd bele, kulonben kiszarad. Az illat szubjektiv, nekem a Pamperssel sincs bajom.
2013. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kép úgy mutatja, hogy elvileg zacsi nélkül kell beletenni, de zacskóval együtt tegyed bele mert különben nagyon hamar kiszárad. Én már nem is szoktam beletenni, csak ritkán, mert ha a tetején lévő kis nyitófület leveszed akkor is hamarabb szárad ki, mint ha csak úgy zacskóban használod és vissza csukogatod. De ha neked úgy jobban tetszik akkor tedd dobozba, de mindenképpen zacskóval együtt. Az illatkérdésre nem tudnék válaszolni, nekem tetszik a Pempors illata, de általában neogranormonosat szoktam venni, nekem az a kedvencem.
2013. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
zacskostol tedd bele, mert kiszarad. Nekem a Pempers sensitive nagyon budos. Egyszer vettem, de azt hittem soha nem fogy el. Nekem a Pempers naturally clean (kamillas) jott be. Ennek isteni illata van. Es meg jo is, mert babamnak eleg erzekeny a bore.
2013. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ h használni fogod e azonnal.Mi használjuk minden nap,nincs ideje kiszáradni,nagy 4 évesem miatt ez van wc-ben ,könnyebb a popitörlés.De ha picinek vetted és még hónapokig nem fogod használni akkor zacskóstól tedd bele.Amúgy én is jobban szeretem a dobozt,pocilakó is kap.
2013. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!