Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokatoknak volt szinte teljese...

Sokatoknak volt szinte teljesen tünetmentes a terhessége?

Figyelt kérdés
15+4 hetes babás vagyok :) azon kívül, hogy első pár hétben igencsak fáradékony voltam, semmi egyéb tüntem se volt :) Ez tudom tök jó, persze örülök is neki. Akinek ilyen terhessége volt nyugodt a babája, vagy ezt így nem lehet előre megmondani? Mondjuk én anyu pocakjában förtelmes voltam, viszont nagyon jó kisbaba születésem után.
2009. okt. 20. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a második babámat várom, az elsővel is voltak rosszúllétek, émejgés, hányinger. De a másodikkal mindez sokkal erősebb volt, most kezdenek múlni, lassan belépek a 12.-ik hetembe.

Nagyon szerencsés vagy, ha neked nem okozott semmi kellemetlenséget az első tremiszter!! Nekem szinte non stop 24órás hányingerem volt és nagyon kikészített!

Szerintem nincs összefüggés aközött, hogy a hormonok hogy hatnak rád és a babád nyugodt természetű lesz-e!

Boldog babavárást!

3éves kisfiú anyukája és 11hetes kismami

2009. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az 1.terhességem szinte tünetmentes volt.Csak a fáradékonyság volt meg pár hétig...de se egy szédülés,se émelygés semmi.a fiam a pocakomban állandóan mocorgott,szinte mindig csuklott....sose állt meg.És születése után is megmaradt ilyen aktívnak.a lábmozgása szinte ua mint a pocakban volt :-) pedig már a jövő héten 1 éves lesz.úgyhogy erre nem lehet adni

most 9,1hetse babás vagyok és épp hogy csak abba maradt az émelygés...bár még néha most is van.viszont fáradékonyabb kevésbé vagyok,vagyis nincs rá időm :-) a farcsontom annál inkább fáj...állítólag a szülésnél anno megrepedt,és most ezért érzékenyebb.

teljesen mást kívánok,most fogyok holott a fiammal rögtön híztam...

de majd kiderül hogy lesz még :-)

2009. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs a kettő között összefüggés. Nekem is rosszullétekkel kezdődött a terhességem, egész napos hányinger, szagundor, rettenetes volt. Amikor elmúlt, talán 2 hónapig éreztem jól magam, aztán jött a derékfájás, nem tudtam aludni, erre még rátett a nagy meleg is,szóval nekem nem volt kellemes a terhességem, nem nagyon tudtam élvezni:( A babám idáig egy tünemény, cicizik, alszik, ha nem alszik vissza cici után akkor elnézelődik, szóval idáig áldott jó baba (kopp-kopp) Remélem így is marad:)

1 hetes baba anyukája:)

2009. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs különbség. A baba személyiségét nem az határozza meg, hogy milyen a várandósság, hanem a gének, és utána persze a környezet is hozzátesz jó sokat.


Örülj neki, hogy jól vagy, és nincs semmi panaszod. Nekem is ilyen eddig a várandósságom, most vagyok a 35. hétben, és azonkívül, hogy diétázom a cukor miatt, semmi panaszom nincs, nem is volt, ami említésre lenne méltó.


Élvezd ki a várandósságot, amíg nincsenek panaszaid! Reméljük nem is lesznek.


Én nagyon élvezem, és leszámítva persze az aggódásokat, hogy pl. most nem mozog annyit, miért nem mozog? Másnap meg: most miért mozog ennyit, mitől ilyen hiperaktív? stb.

Elmondhatom, hogy pihenéssel, várakozással és örömökkel teli 8 hónapom volt. Ha még így marad két hétig, összeteszem a két kezem! :o)

Persze tudom, hogy lehet, a következő babónál én is megkaphatom az állandó hányingeres, itt fáj, ott fáj, itt görcsöl, ott belémrúg, így nem alszok, úgy nem tudok semmit csinálni, stb-vel teli várandósságot is. Mindenkinél és mindég más, de a baba mentalitását nem ez határozza meg!

2009. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem két fiam van, és mindkét terhességem szuperül ment, pedig mind a két gyerek óriási lett. (a "kicsi" 4700 grammal született :-))

Semmi bajom nem volt a világon. Pedig 52 kilóról indultam terhesség elején. Mind a két fiam kiegyensúlyozott, nyugodt baba volt, de örökmozgók.

Nem látok összefüggést a terhesség alatti rosszullét, és a gyerek természete között, de szerintem sokat számít az, hogy te mennyire vagy boldog, elégedett. Az biztos befolyásolja a baba hangulatát is, legyen bent a pocakodban, vagy kint a nagyvilágban.

2009. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem nemcsak panaszaim, de szinte tüneteim sem nagyon vannak.

A melleim érzékenyek és feszülnek, és ha nem nőttek volna 90D méretűre, talán el sem hinném, hogy lakik a pocimban valaki. Ezen kívül nagyon kifinomult a szaglásom, de nem undorodom jobban semmilyen szagtól, (sem mástól) mint eddig.

A 3. hónap végén járok.

Azt mondták, ha eddig nem, akkor már ezután sem lesznek panaszaim.

Egyáltalán nem bánom.:):):)


További boldog babavárást kívánok!

2009. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nektek is jó babavárást (aki babás) és nagyon jó egészséget!
2009. okt. 20. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Terhességem alatt voltam a legjobban. Nem híztam sokat, az eredmáényeimet mnden orvos dícsérte, a vérnyomásom állandó 120/80 volt még a legnagyobb melegben is. 39 hetesen még ablakot pucoltam és kirándultunk jó nagyot a Margit szigeten, egész nap mentünk. Egy jósló fájásom nem volt soha. A szülésem napján pedig almás pitét sütöttem, de már csak szülés után hoztak be nekem belőle.


2,5hetes baba anyucija

2009. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!