Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek nem mutattá...

Volt olyan, akinek nem mutatták ki a tesztek, mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm ezt állítja. Végig azt mondta neki a doki, hogy nem tudja kitapintani a terhességet és hogy ha a teszt negatív akkor nincs baba. Végül csak elküldte uh-ra, ott kiderült, hogy 11 hetes kismama :)
2013. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja! Pl. Én! Már 8 hetes voltam, mikor a negativ tesztek ellenére elmentem a dokihoz! Kiborîtottam az asztalára, áTnézte, és megkérdezte, hogy miböl gondolom hogy terhes vagyok, mert talán egyet tud kiválasztani, amin halvány eröltetett reménysugár látszódik! Átvitt az ultrahang szobába, és határozottan ott volt! Amikor pedig megmutatta a szîvhaNgját, örömömben csak sîrtam, és sîrtam!
2013. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!