Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy több nap késés után negatívat tesztelt, mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
ha igen, hány napig volt negatív, és mikor lett pozitív?

2013. máj. 14. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég furi volt, 1 nap késés után halvány pozi teszt, 3 nap múlva negatív lett, és mégis terhes voltam :-)
2013. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer gyanakodtam terhességre, de negatív volt a tesztem (és nem is voltam terhes), akkor olyan válaszokat kaptam itt, hogy valakinek még 1 hét illetve 9 nap késés után mutatta csak ki a pozitívat.
2013. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm volt igy az aktus után 3 héttel lett először poztív a teszt.
2013. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekkel sokára lett pozitív. Másodikkal pl kimaradt menzesz idején negatív, 2 nappal később alig látható 2. csík (bnőim szerint negatív) aztán újabb 2 nap után lett erősebb pozitív. De én tudtam. Az első gyereknél már késés előtt biztos voltam benne, hogy terhes vagyok.
2013. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

Nekem ma egy hete késik, tegnap csináltam tesztet ami negatív lett.. nincs semmilyen tünetem, se arra h megjönne, se babára..

2013. máj. 14. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete késik, negatív teszt és tünetek nélkül. Valószínűleg nem vagy terhes. Ne éld bele magad, mert rossz csalódni!
2013. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg akkor tényleg nem vagy terhes.
2013. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 negatív tesztem lett ( különböző tesztek) és orvos állapította meg ,hogy terhes vagyok (12 hetes terhes voltam már akkor és akkor is negatív volt a tesztem) És most lesz 1 éves az én kis pozitív csodám:)
2013. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat mindenkinek! :-)

utolsonak gratulalok a gyerkochoz :-) azert az nem semmi, hogy meg 12 hetesen sem mutatta a teszt!? En jovoheten megyek dokihoz mindenkepp, mert barmi van jobb ha kiderul..

2013. máj. 14. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!