Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Fehérváron...

Mi a véleményetek Fehérváron Dr. Nagy Lászlóról? Milyen szülészorvos?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Fehérváron van 2 is belőle, az idősebb meg az ifjabb.

Az idősebb tudtommal már nyugdíjba vonult, nem rendel.

Ifjabb a Nővédelmi Központban rendel, SZTK rendelés, szóval futószalagon mennek a dolgok, kapkodnak, fásultak stb., de én lekopogom, hogy velem mindig nagyon kedves volt, mondjuk én már régen voltam nála (4 éve), azóta változhatott. Rosszakat is hallotam róla, de inkább ilyen modorbeli problémák. Kórházban szerintem egyáltalán nem rendel, és szülést sem vállal.

2013. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En marciusban voltam nala, ott a novedelmiben...es mielott engem hivtak be elszivott egy cigit...hat nagyon gusztustalan...tok buzlott...de hat hirtelen idopont nelkul csak oda tudtam menni..en ekkor voltam nala egyszer es utoljara...:D o az ifj. laci, amugy mast nem hallottam rola. Csetenyi Zsoltot dicserik, ugy hiszem igy hivjak, sogornom is nala szult.
2013. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!