Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyiszer mozog a...

Nektek mennyiszer mozog a babátok 1 óra alatt?

Figyelt kérdés
36 Hetes vagyok és ma mondta a védőnő hogy számoljam hogy 1 órán keresztül mennyit mozog. Én 39-et számoltam szerintetek ez jó?
2013. júl. 17. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan óra amikor meg se mozdult, van, amikor állandóan mocorgott.

Ez változó, mikor alszik, mikor van fent.

Amúgy én sosem számoltam.

Lényeg, hogy érzed mozogni, ha nagyon extrán sokat, erősen vergődne az úgyis feltűnne neked, mint ahogy az is, ha meg se moccanna.

2013. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, és van, amikor egy óra alatt szinte meg se mozdul, de egyes időszakokban, 1-1,5 óráig gyakorlatilag meg sem áll. Ez attól függ, hogy éppen mikor mérném azt az 1 órát. A CTG-n 25 perc alatt nem kevés nógatásra produkálta a kb. 30 mozdulatot, de akkor már sípoltak neki és kézzel-lábbal próbálták mozgásra bírni. Egyébként alig mozdult volna 5-10 alkalommal abban az időszakban. (Konkrét időpontokban jelentkezik, így tudom, hogy mikor várható aktívabb és passzívabb időszak. Kis atomóra... :))
2013. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!