Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy az első 16...

Normális, hogy az első 16 hétben nem híztam semmit, azóta pedig 3 hét alatt 4 kg-t?

Figyelt kérdés
Pedig nem eszem többet, mint terhesség előtt, mégis gyorsan nő a súlyom. Mennyi lesz így a vége? Ez így fog folytatódni végig?
2009. okt. 20. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindig azonos ütemben jönnek a kilók... de a 20.hét után biztosan jobban mint előtte... lehet hogy ha így eszel továbbra is nem jön most pár hétig egy kiló sem, de lehet hogy jön :( sajnos ezt nem lehet előre tudni. mozogj sokat és ne vacsorázz :)
2009. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a 2. trimeszterre hetente fél kg-t mondtak nekem, úgyhogy teljesen normális! :) Nyuuugi! én már 2 kg híztam és csak 13 hetes vagyok!
2009. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam, kb 2 szer volt olyan hogy hirtelen több kiló(kb 3 kg) is felugrott rám (látszani nem látszódott hogy híztam volna) azóta pedig csak a baba súlyával gyarapodtam. Szerintem ne aggódj, én is megijedtem hogy mi lesz ha igy folytatom de ez ilyenkor teljesen normális:)
2009. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal 32 kgot híztam.Mind lement 10 hónap alatt.

Most 19 hetes vagyok,de 7 kg ma´r rajtam van. :(

Ne aggódj,fö a baba egészsége-.Na meg persze a tiéd.

Ne aggódj a kilók miatt,alkat kérdése,nem hízunk egyformán.

2009. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató szavakat. Majd meglátjuk mi lesz, a vacsoránál kicsit próbálok jobban odafigyelni, de azért nem fogok nyilván fogyózni. Ma megyek a védőnőhöz, aki az elején kijelentette, hogy 8-10 kg-t szabad hízni, afelett figyelmeztetni fog... Na mondjuk a védőnő érdekel a legkevésbé :)
2009. okt. 21. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A védőnővel tényleg ne foglalkozz. Én most kaptam újat, aki rögtön beszólt, hogy 20. hétre 5 kg-t híztam, holott a korábbi védőnő és a doki is azt mondta, hogy rendben van. Mindenki azt mondja, hogy semmit nem híztam, csak pocin, meg mellen van az összes, úgyhogy nem foglalkozom vele.
2009. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!