Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok a...

27 hetes terhes vagyok a kisbabám nem mozog, vagy legalábbis nem érzem a mocorgását. Jobb oldalra van berendezkedve, de éreztem ma a bal oldalamon. Ugye nincs baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Miért nem éreztem amocorgását? Az első babát várjuk.
2008. jún. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nyugi szeretnek jókat szundítani.Mivel már elég nagy így kevesebb a helye, és nem ficánkolhat annyira.Különben az én lányom mindig 2-3órákat szundított a pocakban is.
2008. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha 24 órán keresztül nem érzed a mozgását, AZONNAL kórház, hogy megnézzék. Biztos a meleg is elnyomja őket is, az enyém is kevesebbet mozog a szokásosnál, inkább este, meg hajnalban, napközben csak egyszer-kétszer. Ha reggelig nem mocorog a babád, szerintem futás a kórházba, hogy megnyugodj.
2008. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám sem nagyon mocorog napközben inkább csa hajnalban meg este szerintem is a meleg miatt van.Megpróbálhatod felfelteni úgy, hogy hanyat dőlsz és kicsit megmozgatod a pocakot nekem már bevált.De ha nem válik be akkor nézesd meg mindenképpen.
2008. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Reggel apró rebbenést éreztem, meg egyfolytában kidudorodik a jobb oldalam. Remélem minden ok, csak a meleg miatt van ez a lustizás. Boldog babavárást kivánok nektek!
2008. jún. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!