Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinel fejlodesi rendellenesse...

Akinel fejlodesi rendellenesseget diagnsztizaltak, az erez valami gorcs szuro fajdalmat, vagy semmit, hetrol-hetre, es csak kiderul az ultrahangon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tavaly találtak fejlődési rendellenességet, de semmit nem éreztem másnak. Csak az ultrahangon látták a bajt. Esetleg annyi hogy mozgást nem éreztem pedig már a 23. hetet töltöttem.
2009. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, szabad megtudni,milyen rendellenesseg volt?
2009. okt. 20. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen a végtagok12-13 hetesnek feleltek meg.
2009. okt. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon sajnalom, mit csinal az ember ilyen helyzetben? te nagyon eros no lehetsz...mit csinaltal ahogy+tudtad a hirt?ha faj ,akkor ne valaszolj,+ertem.
2009. okt. 21. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki voltam, de erősnek kellett lennem, mivel anyukám is beteg és már nagyon várta az unokát.

Azt babát meg kellett szülni annyi idősen, mert nem lett volna életképes idekint. Talán most sikerül, mert most is terhes vagyok, de a tavalyi ügy miatt integrált tesztet végeztek, aminek rossz lett az eredménye, ezért magzatvízvétel lett, annak pedig még nem jött meg az eredménye. De én bízom velem is történhetne már csoda.

2009. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem vetelesem volt;( most 15 hetes vagyok... en is bizom... te se gondolj rosszakra...nezzunk csak elore! Boldog babavarast!
2009. okt. 21. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Viszont kívánom!
2009. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nálam szintén tavaly Uh-on vették észre, hogy gond van a kicsi szívével,(addig minden eredményem jó volt) 20 hetes voltam, amikor megszültem.Semmi mozgást nem éreztem, nem is gondoltam volna, hogy baj van.Most ismét babát várunk 22 hetes vagyok.

2009. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!