Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik szeptemberre várják a...

Akik szeptemberre várják a babájukat, hogy vagytok? Izgultok-e már?

Figyelt kérdés
én szept 22 re vok kiírva, és jól viselem a terhességem nem vizesedek , picit fáradékony vagyok vashiányom van.... már alig várom h lássam a babócám kis arcát.-)))
2013. júl. 18. 19:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Szia. Szinten szept 22re vagyok kiirva:) kisfiunk lesz, es Noel lesz a neve:)) Jovoheten megyek ultrahangra, mar nagyon varom, mert utoljara 4dn voltunk a 26 heten, eleg regen lattam:( Izgulok, aggodok, de nagyon varom, hogy megszulessen:) A napok csak vanszorognak...Amugy a terhesseget en is jol viselem, en se vizesedem, a pocim se olyan nagy, jogy akadalyozna barmiben-talan az egyetlen dolog, hogy faradekonyabb vagyok:)

30hkm

2013. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Én szeptember 15-22- között vagyok kiírva. Borzasztóan várom már, de olyan lassúnak tűnik az idő. Nektek is aktív a babitok? Nekem kidugja a lábát az oldalamon, olyan kis puklit csinál h nem igaz. :) Olyan lassúnak tűnik az idő, alig bírom kivárni.Nekem kislányom lesz, Alexandra. 31 hkm.
2013. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
:) szinten szeptember 22. En alapjaba veve egesz jol, de szemerem es keresztcsonti fajdalmakkal kinlodok ami combba is sugaroz,ezert nehezen mozgok+ hatfajas+ rengeteg mindjart megjon erzes. Pont ma sirtam el magam a ferjemnek h nem birom tovabb latni akarom 4 D en ,anyagiak miatt dontottunk ugy h nem fer bele a keretbe, de ferjem idopontot foglalt holnapra :))) nagyon varom
2013. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
2-es voltam, nekem is egyre gyakoribb a mindjárt megjön érzés, általában hajnalban jön rám, aztán el is múlik, meg egyre több folyásom van ami nagyon idegesít + egyre lassabban mozgok, mikor a párommal sétálunk sajna csiga tempóban kell haladnia mellettem, de nem panaszkodik. :)
2013. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én szeptember 28ra vagyok kiírva, dokim szerintem hamarabbra várjam..:-)

Jól vagyunk, bár az éjszakák álmatlanok...reggelente görcsöl a lábam, esténként a hátam fáj.

Kislányom lesz, Ellie lesz a neve:) apuka küldöldi.

Sokat mocorog, utoljára 24 hetesen voltam 4Dn, illetve rvosnál mindig nézik, így e hét hêtfőn 2Dn.

Nagyon várom már a napot:-)))

Mi most festünk, szépítjük a lakást, de nagyjából mindenünk megvan:-)

30hkm

2013. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Erdekes, nekem meg egyaltalan nincsen folyasom, vagy csak nagyon minimalis...a seta az nekem is csigatempoban tortenik:) a kis testreszeit nekem is kidugdossa:)

Ti voltatok mar a kotelezo uhn? Ki hol fog szulni? :)

2013. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Elso voltam:)
2013. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Én nekem jövőhét pénteken lesz az uh:-) akkor leszek 31 hetes.

Szent Imrében fogok szülni:-)) valaki esetleg arra?:)

2013. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
3 as vagyok Londonban szulok
2013. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Eloszor nekem is a szent imre volt a korhazam, aztan nem voltam megelegedve a nodokival, es valtottam a 25 heten. Most a szent janos lesz a korhazam.

Egyebkent en jovohet szerdan megyek kotelezo uhra, szinten a 31 heten. Nagyon varom:) .(elso)

2013. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!