Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus-szeptemberre kiírt...

Augusztus-szeptemberre kiírt kismamik, hogy vagytok ebben a melegben? Mennyit híztatok eddig? Mekkora volt a becsült súlya a babának a 28 hetes Uh-n!

Figyelt kérdés
Én egész jól bírom,szerdán voltunk állatkertbe,sokkal jobban bírtam a menetet,mint az itthoni közeget!Lányom is nagyon jól viselte és végig a lábán jött (most 2,5 éves múlt,de tavaly folyamatosan az apja nyakába kérte magát és bárhova bementünk visított).Most vagyok a 29. hét végén,eddig 6kg körül járok,baba becsült súlya 1,3kg,szóval elvileg 3,5 körül fog születni....lányom 3430g volt!
2013. jún. 22. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 hetesen voltam UH-n ahol a méretek alapján kb.31 hetesnek felel meg a baba!!!Súlyt nem mondtak,de én ahogy itthon kiszámoltam a méretek alapján 2030gr!!!Remélem most már megáll egy kicsit a súlygyarapodásba
2013. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28 hetes UH-n volt 1063 gramm a becsült súlya. A normál súlyomhoz képest 3 kilót híztam, az első gyerkőc születése és szoptatása utáni lestrapálódott súlyomhoz képest pedig 7et.
2013. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én egyenesen oda vagyok ezért a melegért! 27 hetes vagyok, én eddig fogytam 6kg-ot, amiből 2kg jött vissza. A becsült súlya 1050gr.
2013. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Èn 28 heres vagyok ès a 4D-s uh-n a baba becsült sùlya 1162gr volt!Akkor volram 27+5hetes.A meleget èn piszok nehezen bírom,de most volt egy kiadòs eső ès hült a levegő egy picit!Èn 13kg-ot híztam eddig!!
2013. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem se mondtak súlyt,én is beirogattam a neten egy kalkulátorba,így jött ki az 1,3 kg,ez volt 28+0-nál!Reméltem,hogy a dörgések mellett itt is esik majd egy kis eső,de épphogy 5 percig esett,az pont arra volt jó,hogy még fülledtebb legyen!Kicsit megijedtem,mert többen irtatok kevesebb súlyt,remélem jól mutatta a kalkulátor,hogy 3,5-nél nem lesz nagyobb!Első,második,avagy többedik babó?
2013. jún. 22. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de anno a fiamnál 39. héten 2,9 kilót mértek, majd 40. héten 3,8-at és 3,8-al is született meg, pedig alapból pici is volt a hasam. Uh az ilyen kalkulátor dolgokra ne nagyon adj, főleg arra, hogy 3 hónappal szülés előtt mit saccol be. A végén nől sokat, husisodik szinte napról napra. Egyébként a 3,8 kg-os gyerkőccel semmi gondom nem volt, sem szülésnél, később meg még jól is jött, hogy olyan kis masszív már.
2013. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!