Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik szeptemberre várják első...

Akik szeptemberre várják első babájukat, hogy vagytok? Mekkora a pocitok? Mennyit hiztatok eddig? Választottatok már nevet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, en szeptember 22-re varom a kisfiamat:) Noelnek fogjak hivni. Eddig +3kgnal tartok. Eppen ma voltunk dokinal, minden rendben van velunk:)) A pocim merete szerintem atlagos, kb 97cm a korfogata:))


Te hogy vagy? Mikorra varod a babat?

27hkm

2013. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én papíron szept. 2-re várom harmadik kisfiúnkat, Ervin lesz a neve.

A hasam dögnagy, nem méricskélem... :)

Kb. 10 kg-t híztam eddig, de közel 31 hetesen semmi bajom sincs ezzel.

Jól vagyunk, elvileg minden rendben, csak nem tudok pihenni, mert a két nagyobb is pici még, itthon vannak velem.

Jó egészséget nektek!

2013. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szept 5-re vagyok kiirva ès kislányom lessz a neve Lili lessz!!

A pocim az jo nagy 106cm.29 hetes vagyok nagyon jol vagyok,egy pici problem az örökös pisilèsi inger megőrít!!!Pl.most is mintha a húgyhòlyagom taposná!!!!!!!!!!

2013. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szeptember 12re várjuk kislányunkat, Hannát!A pocim nől mint a bolondgomba, most 107cm!Eddig 7,5kgt híztam!Most vagyok 29 hetes!Amúgy jól vagyunk, imádom ezt a hűs időt, a melegtől nagyon szenvedek :(
2013. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szept 22-re várjuk a lányunkat. 4kg pluszom van eddig a hasam nem olyan nagy 101 cm volt 3 hete.
2013. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szept.6.-ra várjuk a lányunkat,Auréliát.Második trimeszter kezdete óta szuperül érzem magam,bár mostanában ujra hisztis vagyok,nagyon játszanak velem a hormonok :/ Első 2 hónapban hiztam azonnal 6kgt,most a 30.hetet betöltve +10kg van rajtam,de nincs bajom ezzel,sokan azt kérdik: Te a hasadra hizol csak?Viszont azt sem érzem,hogy óriási lenne :)Augusztusban esküvő,reménykedem,hogy a ruha nem fogja szoritani a hasam :D
2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia Szeptember 27.-re várjuk a babát eddig 7 kilót híztam, kislányunk lesz 27 hetes vagyok :) A pocakom pedig hatalmas a 27 héthez képest, félek is hogy nagy lesz a baba :)
2013. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!