24 hét körüliek?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Birjátok a frontokat?
2013. júl. 18. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok, a fronttal nincs bajom, max némi fejfájás, de a melegtől megőrülök. Egyébként hát-, derék- lábfájáson kívül nincs panaszom, szóval nem rinyálok :D

A baba amúgy se egy túlaktív gombóc, de most, hogy még felhős is az idő, szerintem alvónapot fog tartani.

Te/ti hogy vagytok? :)

2013. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

24+5 hetes vagyok. Jól vagyok, a meleget nehezen bírom. Angliában élek,de itt is 75 éve "nem látott" meleg van. Igyekszem reggel és este kimozdulni, napközben itthon teszek-veszek, rendezgetem a házat. Egyébkènt első baba, kisfiú, Dominik lesz a neve. Szerencsére eddig problémamentes a terhesség, csak az egy évvel ezelőtti laparoszkópia helye húzódik nagyon, sajnos ott már a bőröm is megrepedt egy kicsit. Ezen kívül viszont minden ok, már nincs rosszullét, aktív a baba, nagyon èlvezem :-)

Te kérdező, hogy vagy?

2013. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a 23. hét végén járok:) egész jól bírom, csak a pocakom érzem egyre nagyobbnak:)) Frontokkal nem sokat küszködök, max néha aluszékonyabb vagyok:) Mi fiút várunk , és Te, kedves kérdező?
2013. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is fiút várok,és a kezdetektöl keményedek,fájok minden frontra:/

Ilyenkor ő is alig mozog....a meleget meg utálom.Amugy nincs bajom:D Merre laktok?

2013. júl. 19. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:

23+4 hetes kismama vagyok, tegnap az amúgy is magas vérnyomásom a gyógyszer ellenére (amit minden nap szedek) is felment és rosszúllettem a munkahelyemen. Álitólag tegnap sokan voltak igy, pedig nálunk dög meleg van, felhőt nem láttunk napok óta.

Egyébként jól vagyunk, a kislányom rengeteget mocorog, főleg ha zenét hallgatok és édességet eszek. napok óta dagadt a bokám, úgy érzem le sem megy. néha ingerlékeny vagyok és fáradt, de nagyjából jól viselem. nem hiztam sokat, 1-2 kg-t, de tudom, hogy majd behozom, az első gyerekkel is igy volt.

2013. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!