Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetes kismamik hogy...

29-30 hetes kismamik hogy vagytok? Beszereztétek már a baba kelengyéket?

Figyelt kérdés
Én 29 +1 hetes vagyok, egész jól viselem eddig a terhességet, ez a nagy meleg sem visel meg annyira. Viszont esténként annyira fáj a szeméremcsontom, hogy alig bírok megfordulni az ágyban. Eléggé rosszak az éjszakáim, rosszul is alszom. Sokat gondolkozom a szülésen. Nagyon várom már a pillanatot, viszont még nagyon nem most:D Nem szeretném ha hamarabb jönne. Ilyen kettős érzések vannak bennem. Félek is, de egyben mindennél jobban várom. Isten adja hogy minden rendben legyen, ha majd eljön az idő.
2013. júl. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia 29+6 hetes vagyok, Teljesen jól viselem estére nehezebb egy kicsit, de nappal minden oké kivéve hogy kicsit vizesedik a bokám, már én is nagyon várom a babát.

Babakelengyénk még nincs meg minden. Babaágy, babakocsi, pelenkázó és pár babaruha. De még van 10 hetem mindent beszerezni :) Boldog babavárást és ne izgulj, az csak árt a babának. :)

2013. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétfőn töltöm a 30.hetet. Első babánkat várjuk,kislány lesz. Egyelőre én is jól viselem a terhességet,szerencsére eddig nem hiztam túl sokat,kb.4-5 kg-t,úgyhogy egész jól birom a meleget is. A hasam nem túl nagy,éjszakánként jókat alszom,bár a kezeim sokszor zsibbadnak. Babacuccokat mostanában tervezem elkezdeni venni,eddig nem akartam,túl korainak tartottam,meg jövő héten még ki akarjuk festeni az egyik szobát,de utána már jöhet a vásárlás. Nagyon-nagyon várom már,hogy elteljen ez a 2 hónap,és találkozhassunk végre a kisbabánkkal..:)
2013. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petera6 ***** válasza:

30+3-nál tartok. És hát vannak rosszabb napok :) Pl ma kifejezetten fájdalmas ahogy a lányok popója a jobb bordámat vagy májamat (?) nyomja veszett módon. Amúgy minden oké, nem vizesedem, 8 kiló hízásnál tartok. Alvás hellyel-közzel megy. Felébredek párszor, de azért reggelre kipihent vagyok. Délutánra le bírok nyomorodni eléggé, de még 2 hét munka, utána remélem jobb lesz, hogy le tudok bármikor feküdni.


Minden megvan már a babának és nekem is tulkép. Egyszer még el kell mennem az IKEA-ba textilekért, és a Rossmann-ba pelenkákért. Ennyi.


Szülésnél én is úgy vagyok, hogy hol bekaka, ha rá gondolok, hol meg megnyugtatom magam, hogy tuti ügyesek leszünk, és láthatjuk végre egymást.

2013. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon ügyesek vagytok hízás terén, mert én már 10 kilónál tartok:)Mi is tervezünk festést kb. augusztus elejére.Ti mikorra vatgytok kiírva? Én uh szerint szept. 27. viszont mensi szerint október 04, ezt a védőnöm kalkulálta, az orvosom még nem adott meg dátumot, pedig én úgy gondoltam a szülés várható időpontját ő fogja megadni. jah és nekem is kislányom lesz:)
2013. júl. 19. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én szerdán töltöttem a 31.hetet. Eddig 4kg fogyásnál tartok, ami jó, mert az előző terhességnél 11kg-ot fogytam. Nekem még pár dolog hiányzik, pl kissapka a kicsinek, meg a pelusa, de amúgy minden megvan, nekem még kell pár dolog a kórházba.

Én is félek, ez lesz a 4.császárom, de mivel az előzőnél nem sikerült az érzéstelenítés, végig mindent éreztem, ezért lehet, hogy most altatás lesz.

2013. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!