Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól jön a...

Hány hetes kortól jön a farkasétvágy? Egyáltalán törvényszerűen van?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok,de idáig megúsztam szerintem :)

2013. júl. 19. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem törvényszerű! Van akinél van, van akinél nincs. Én pl 31hetes vagyok, és nekem azzal kell megküzdenem, hogy el ne felejtsek enni, illetve, hogy pár falatot lenyomjak, mert annyira nem bírok enni. 4.terhességem, és ilyen még eddig nem volt. Szóval akár erre is számíthatsz!
2013. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, 39. hetet betöltöttem, most, a hét elején volt 1 nap, amikor állandóan a kaján járt az eszem, egyébként semmi. Ez is elmúlt, csodálkoztam is hogy miért van. Sokszor azt hisszük éhesek vagyunk, pedig csak a szomjúsággal keverjük össze, és ez nem csak a terhesekre vonatkozik. Szerintem nem törvényszerű ez sem, meg hogy a várandósok kívánósak. Szerintem aki alapból mértéktelenül és kontroll nélkül eszik, annak jelenthet a terhesség alatt egyfajta magyarázatot a zabálásra.
2013. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 33-34. héttől volt ilyesmi.Szerencsére napközben nem, de éjszaka..fúú! Az éhség miatt nem tudtam aludni.Nem túlzok 3 óránként éhes voltam (még viccelődtünk is férjemmel, hogy a baba felkészít a 3óránkénti kelésre):D. Ettem én éjjel mindent ami csak a hűtőben volt.Sajt, ketchupos kenyér, tejföl magában meg ilyenek.Mindegy volt csak ehessem.:D Ehhez képest nem híztam csak 10 kilót :)
2013. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!