Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az őrült nagy farkasé...

Normális az őrült nagy farkasétvágy már az első 3 hónapban is? Nem kéne inkább rosszul lennem, émelyegnem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy a szerencsésebbek közé tartozol.nem mindenkinél jelentkeznek a rosszullétek.Nekem sem volt semmi ilyen tünetem.Az étvágy majd kicsit csillapodni fog.Velem legalábbis így volt,aztán az 5.hónapban visszajött.Egésznap enni tudtam volna.

Csak az édességgel óvatosan,és sok folyadék.

40hetes kismama.

2008. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Éni s inkább örülnék a helyedben, bár engem is elkerült hál isten a rosszullét. Én is sokat ettem eleinte, most 20 hetes vagyok, és olyan 2-3 hete vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet eszek.

Egyél amit kívánsz, de az ivásra tényleg figyelj, igyál sokat, egyél sok gyümit, jogjurtot.

2008. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyon irigyellek. én hét hetes vagyok, és már egy hete csak hányok, émelygek egy falat se megy le a torkomon. Szerencsés vagy!!!
2008. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden normális. Én is ugyanígy vagyok. De mindenkinél minden egyéni.szió
2008. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok, és állandóan ennék. Bármit.És a hasam csak nő, de nehéz abbahagyni.
2008. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!