Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs miért aggódnom, ugye?

Nincs miért aggódnom, ugye?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok.Múltheti afp-m alacsony lett(0,60)ezért tegnap vissza kellett mennem uh-ra.A papíromon ezek az értékek vannak:Bpd:39mm Fod:49mm femur:22mm.Jó szívhang és átlagos magzatvíz.Az orvos azt mondta h eltérést nem lát,de az alacsony afp miatt ilyenkor javasolni szokták a genetikai tanácsadást Pesten.Szerintetek el kéne mennem?31-én is mennem kell uh-ra a 19.hetire.
2013. júl. 19. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj el.
2013. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én elmennék biztos ami biztos.
2013. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elmennék,az AFP igen elavult vizsgálat...Nem csináltattál kombinált tesztet?
2013. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,22 éves vagyok,első terhességem,igazából nem is tartottam szükségesnek a tesztet.Úgy gondoltam ha baj van az ultrahang kimutatja.Anyukám laborban dolgozik ő is mondta h rengeteg alacsony afp-t látott már és baj sohasem volt.Csak azért megijedtem.
2013. júl. 19. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony lett, kb. pont ugyanennyi, mint Neked. Bár biztosan még nem tudom mondani, hogy ennek ellenére egészséges a baba, mert még csak 22. hetes vagyok. De! Van lehetőséged elmenni alapos genetikai ultrahangra, és még meg tudod csináltatni a négyes tesztet is. Erről fognak tájékoztatni a genetikai tanácsadáson, úgyhogy szerintem mindenképp menj el, annak nincs kockázata. Ez egyébként annyira nem alacsony, és tényleg elavult a vizsgálat, én javasolnám inkább a négyes tesztet, bár az sajnos fizetős.
2013. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!