Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. héten az átlagosnál több...

31. héten az átlagosnál több magzatvizet állapított meg az orvosom. Kinek van hasonló tapasztalata? Ugye nincs miért aggódnom?!

Figyelt kérdés
voltam már vérvételen, de majd csak két hét múlva megyek újra az orvoshoz.és tudom, hogy fölösleges előre aggódni, de csak ezen jár az eszem....köszi aki ír.
2013. jún. 12. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem átlagosnál kevesebb volt a magzatvizem.A több és a kevesebb is jár kockázatokkal, de nem kell aggódni.Manapság ezt már figyelik és ha bármi olyat látnak ami veszélyeztetné a magzatot akkor közbe lépnek. Nekem 2 hetente kellett mennem Uh.-ra e miatt és szerencsére egy hónap múlva megoldódott a probléma magától. Nekem az orvosom aztmondta, hogy figyeljük és nem lesz belőle probléma.Nem is lett.:)

14 hónapos kislány anyukája.:-)

2013. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A középső lányomnál a 20. héttől végig az átlagosnál kissé több volt a magzatvíz. Nem derült ki mi okozta, teljesen egészséges.
2013. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!