Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most este vettem észre, h egy...

Most este vettem észre, h egy délután alatt átázott a tisztasági betétem. Tudnátok segíteni mi ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam Nst-n,ott minden rendben volt,dél körül hazaértem,délutánra raktam be friss betétet,aztán elmentünk vásárólgatni,bútorbolt stb..hazafelé a kocsiba nagyon élénk volt a babánk,azt hiszem még sosem hullámzott ennyire a pocakom.Ennek lehet köze hozzá?De azt sem tudom ez mi volt a betéten.Teljesen át volt nedvesedve és sárga volt az egész mint a vizelet csak fényesebb,de nem is folyás állagú.A magzatvíz milyen,lehet sárgás is!Most letusoltam,beraktam egy tisztát,lefeküdtem és várom a fejleményeket.Tapasztaltabbak tudnának segíteni,h ez mi lehetett?Elsö baba,szóval még minden új,a 37hetet kezdjük holnap.Aggódjam?Kószi szépen!
2013. júl. 19. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a dokim a betétet nem javasolta, mondván hogy magába szívja a nedvességet.

tegyél be papírzsepit és ha az átázik 20-30 percen belül akkor szivárog a víz...próbáld ki!!


2 kisfiú anyuja

2013. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem így szivárgott órákon át a víz. Hívd fel az orvosod! Fertőzésveszélyes. Fájásaid nincsenek? Esetleg erősebb folyás is lehet.
2013. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A magzatvíz átlátszó, nem sárga. Nekem is elkezdődött ugyanez, de ez teljesen normális. Ne aggódj, hiszen nyugodtan szülhetsz már, de ez még napokig eltarthat. Jelzi a szervezeted, hogy nemsokára itt a nagy nap! Sárga, nyúlós darabok nem távoztak? Az a nyákdugó. Eddig én sem tudtam, pedig 3. baba, de minden szülés másképp indul. A doki megvizsgált? Engem igen, és nálam ez indította be, de 3 napja tart, és csak jóslók vannak. Nem kell megijedni, ha magzatvíz szivárog, az sem jelent bajt már ilyenkor (nekem a fiamnál 34+5-re elfolyt, 2,5 kg-mal született meg, de 10/10-es apgarral).

Ha továbbra is szivárog, hívd fel az orvosod!

37+0 h km

2013. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a sárga nem lehet, hogy inkább zöld volt? Mert akkor azonnal kórházba kellett volna menni.
2013. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a magzatvizem sárga volt , és nem átlátszó, szerintem menj orvoshoz, mert lehet a magzat víz szivárog vagy pedig elfolyt. De akkor sem kell megijedni, hogy ha el is folyt, mert, 37 hetesen teljesen ki van fejlődve, és nem veszélyes.

De lehet hogy köze van ahoz, hogy nagyon sokat mozgott, mert szét is rúghata a burkot.

2013. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,most valójában bővebb folyásra gondolok ami keveredhetett némi izzadtsággal is ebben a nagy forróságban.Azóta nem tapasztaltam.A nyákdugót úgy képzelem hogy egy sokkal,nyákosabb,darabosabb valami,a magzatvízszivárgásnál pedig gondolom időnként folyogatna azért.De egyébként happy vagyok mert a dokim,a szülésznőm és a védőnőm is szabin vannak.
2013. júl. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!