Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíznek van illata?...

Magzatvíznek van illata? Napok óta eláztatja valami az alsóneműimet, reggelre van hogy a pizsigatyám is látszik a nedves folt, hétfön reggel megyek orvoshoz de idegesit mi lehet az!

Figyelt kérdés
A héten szabin volt a dokim a helyetese meg egy bunkó f. sz aki azt mondta majd hétfőn látogasam meg a dokim hisz ő tudja milyen nyügjeim voltak eddig! 33+6 hetes vagyok! elöre is köszönöm a válaszokat! És ne nézetek hülyének első baba!
2013. júl. 20. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Van, egy édes illata, de ez szerintem csak vagy jobban izzadsz, vagy folyás lehet. Nekem is kb 35 héttől van ilyen, tisztaságit használok. Szinte 2 naponta mostam a pizsigatyákat, mert volt egy hülye szaga, és foltos lett. A terhesség miatt egy kicsit bővebb a hüvelyváladék, ez normális.
2013. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tapasztalatot nem tudok írni,mert nem szivárgott,hanem nekem elfolyt rendesen.Én nem éreztem rajta semmilyen illatot sem,pedig odatettem a kezem(a pizsama nacim olyan lett)megszagoltam,de semmit az égadta világon nem éreztem rajta.

Egyébként azt mondják,hogy édeskés az illata. :/

Teljesen tiszta volt,mint a csapvíz,csak annyi volt még nálam,hogy nekem nyálkás is volt.

Reméljük nem a m.vized szivárog,ahhoz még nagyon korán lenne!!Nem lehet,hogy csal bővebb hüvelyfolyásod van?Ilyenkor a vége felé a folyás teljesen normális,persze csak ha nem ,,bűzös,, és nem viszketsz odalent.


11 hetes kisfiú anyukája

2013. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
édeskés illatát érzem, de remélem nem az, köszi a válaszokat!
2013. júl. 20. 10:17
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány napja tart ez már nálad??

Ha érzed is az édeskés illatot,akkor én nem várnék hétfőig,hanem azonnal bemennék a kórházba egy vizsgálatra,mert ha tényleg a m.vized szivárog,akkor a babád is veszélybe kerülhet!!!

Amikor az én vizem folyt el,akkor én kaptam infúzióba antibiotikumot,mert a baba már nem volt steril környezetben és fertőzést kaphatott volna.

Szerintem kapd össze magad és irány a kórházi ügyelet!


Az anyuka voltam

2013. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha érzed az édeskés illatot akkor azonnal irány a korház mett veszélybe a baba, és elég korai még a terhességed ahhoz hogymegszülessen.
2013. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél még ügyeletre?? Ha a magzaviz akkor veszélyezteted az életét. Komolyan néhány ember nem normális.....menj orvoshoz ha bunkó ha nem.
2013. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha édeskés illatot érzel, menj orvoshoz, mert simán szivároghat a magzatvíz.
2013. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 38hetesen kezdett szivárogni és bizony hogy édes illata van!!!Menj az ügyeletre!!!Ne várj hétfőig!
2013. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen illatot nem éreztem amikor elment a magzatvizem! Én nem várnék a helyedben hétfőig,azonnal menj ügyeletre,biztos ami biztos!
2013. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt szaladsz a kórházba szerintem küldj le valakit a gyógyszertárba. Lehet kapni olyan kis indikátort (tesztcsíkot, betétet, vagy amit lehet nálatok kapni), ami kimutatja a magzatvizet.

Kismamáknál gyakori a vizes, híg, bőséges hüvelyváladék, én középidőtől a végéig szinte kétóránként cseréltem a tisztasági betétet, olyan sok volt.

2013. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!