Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4. hónapban vagyok, sajnos...

4. hónapban vagyok, sajnos székrekedésem van (bocsi hogy leirom). Van valakinek jó ötlete a megszüntetésére?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Tamarin lekvárt ajánlotta az orvos:) én helyre jöttem azóta!

28 ht km

2009. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van,bár én a 3. hónapban járok.Nekem a szilvalekvárt ajánlották,egy kiskanált elkeverni kevés langyos vizben.És azt meginni,2 naponta reggel.
2009. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én minden reggel eszek kefírt, az is segít!

nekem a terhes vitamintól (gravidától) volt székrekedésem, abbahagytam és rendbejöttem! Azóta femibipnt szedek, ettől nincs ilyen gondom!

2009. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
aszalt szilva, sok gyümi
2009. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni Levolac szirupot, ez nem hashajtó cak székletlazító, nekem nagyon bevált. Nem árt a babádnak, a védőnőnk és az orvosunk mondta hogy ebből ihatok. inkább minthogy erőlködj és baj legyen.
2009. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A sült tök most a legjobb emésztést elősegítő, + még rengeteg vitamint is tartalmat és nem is hizlal. Tele van rosttal.

Ha már semmi nem használ, akkor glicerines kúp (ameddig bírod benntartani), de én ezt már csak akkor használom, ha 3 napig nincs széklet.

2009. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva,kefír,sült tök,ezek nagyon jók.
2009. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5.vagyok, tényleg a glicerines kúpot elfelejtettem írni, az is nagyon jó ilyenkor.
2009. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

rengeteg folyadek 2-2,5 liter/nap, sok gyumi, zoldseg, levesek, aszalt szilva, glicerin kup(bar arra eleg jol ra lehet szokni sajnos).

ha ezek sem segitenek, reggel ehgyomorra 1 evokanal olivaolaj csak ugy magaba(persze, ha le birod kuldeni...)

sok boldogsagot!

2009. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utso vagyok, elfelejtettem egy fel ora seta naponta is segithet, hogy ne tunyuljon el teljesen a belrendszered.
2009. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!