Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Advil ultrát terhesen be...

Advil ultrát terhesen be lehet venni fejfájásra?

Figyelt kérdés
Elhagytam a papírját, így nem tudom mi van a betegtájékoztatóban.
2008. jún. 26. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvos mást mond, az enyém azt mondta hogy paracetamol tartalmút nem szabad beszedni mástól hallottam hogy csak azt szabad. Nem tudom hogy az advil mit tartalmaz.Csakis algopirint vehettem be.
2008. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ibuprofen tartalmú. Fogalmam sincs, hogy ez árt vagy sem.
2008. jún. 26. 09:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet szedni.
2008. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NEM! Ne vedd be, inkább Algopirint vegyél az biztosan nem árt. Én írtam ki a migrénes kérdést. Nekem doki mondta, ha fáj a fejem Algopirint nyugodtan szedhetek. Nekem nem mindig használ, de mindegy mert nekem nem sima fejfájásom van.
2008. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írd be a google be, hogy advil ultra betegtájékoztató, akkor kidob valamit. Iszonyatos hányós migrénemre csak algopirynt egy szemet engedtek, vagy algoflexet, de nekem ez nem használ..Saridont szedtem régen kettesével, most felet szedhetek be alkalmanként, de inkább feküdtem és csak felet vettem be a saridonból aztán hidegvizes borogatás..A dokit kell megkérdezned.
2008. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, az én fejem is inkább migrénes. Az algopirin nem segít, az algoflex ultra már jobb, de eddig az advil volt a legjobb. De akkor ez már kilőve. :-)
2008. jún. 26. 09:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Advil Ultra lágyzselatin kapszula (ibuprofen)



Javallat: Enyhe-középsúlyos fájdalom csillapítása, beleértve a reumás és izomfájdalmakat, a hátfájást, fejfájást, fogfájást és menstruációs fájdalmakat, lázcsillapítás, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítása.


Adagolás: 4-6 óránként 1-2 kapszula maximum napi 6 kapszula.


Mellékhatás: Mellékhatás: gyomor- bélpanaszok, fejfájás, szédülés, álmatlanság, izgatottság, ingerlékenység, asztma, allergia, ödéma, máj- és vesekárosodás, vérképzési zavarok, látászavar, szívelégtelenség, szívritmuszavar.


Kölcsönhatás: Digoxin, fenitoin-, ill. lítium készítményekkel együtt adagolva megemelheti ezen gyógyszerek vérszintjét. Vízhajtókkal, magas vérnyomás elleni szerek hatékonyságát csökkenti. Más gyulladásgátlókkal együtt adva fokozza a fekély kialakulásának kockázatát.


Ellenjavallat: A készítmény összetevőjével, aspirinnel, más gyulladásgátlókkal szembeni érzékenység., gyomorfekély, vérképzőrendszeri zavarok, terhesség, szoptatás, 12 év alatti életkor.


Figyelmeztetés: Látási vagy hallási zavarok fellépésekor, gyomor-bél vérzés jelentkezésekor vagy allergiára utaló tünetek megjelenésekor a kezelést azonnal meg kell szakítani.

2008. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az advil ultra ibuprofent tartalmaz. Az első és a második trimeszterben be szabad venni, a harmadikban már nem. Tuti így van, ismerem jól a gyógyszert.De szerintem végszükség esetén használd.
2008. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2008. jún. 26. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd be!!!!NEkem is azt mondta algopiryn de csak ha nagyon muszály.nem tudom emnnyi idős vagy ,én is nagyon fejfájós vagyok de a felétől elmult.egyszer ha volt,de igazából megpróbáltam mással.Az oriflame nak van egy relaxácios krémecskéje az nagyon bejött ,halántékre csuklóra fül mögékenve hűsítő és el is mulasztotta mindig.Inkább próbáld meg ilyenekkel kiválltani ha tudod.Tényleg nehogy átmenjen a picibe valami.Vagy kérdezz rá homeos bogyóra az is segíthet.37hetes kismama-hidd el kilehet bírni én is itt vagyok:)
2008. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!