Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Advil ultrát terhesen be...

Advil ultrát terhesen be lehet venni fejfájásra?

Figyelt kérdés
Elhagytam a papírját, így nem tudom mi van a betegtájékoztatóban.
2008. jún. 26. 09:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

NEM! NEM! 1x már én is kérdeztem ezt itt.

Ha nagyon muszály, inkább Rubophent.

De én nem vettem be semmit, első a baba.

2008. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és én is inkább kibírom! :-)
2008. jún. 26. 10:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se vedd be.

Az én dokim szerint,és én nálunk minden dokitól ezt hallottam,hogy paracetamol tartalmút szabad bevenni.

Pl:rubofen,panadol..stb...

A pirynszármazékok,mint az algopiryn,aszpiryn..stb...

szigorúan ellenjavalltak a terhesség alatt,főleg a megtermékenyülés,a beágyazódás körüli időben,és fiatal terhesség esetén.

De erről én olvastam a neten is,nem csak az én dokim ellenzi.Mégis olvasom,hogy van olyan orvos,aki kifejezetten aalgopirynt ajánl.

Növeli a vetélés esélyét,olyan anyagok vannak a pirynszármazékokban,amik meggátolják egyfajta zsírsav termelődését,ami a megtapadáshoz szükséges,és a baba életbentartásához.A barátnőm 7 hetesen vetélt el tőle,és egyértelműen az algopiryntől.Persze nem 1-2 szemet kapott be néha,hanem fogfájásra szedte majdnem naponta.

De aki érzékenyebb rá,kisebb mennyiségtől is lehet baj.

Én ezt tudom róla.

Nekem még antineuralgicát írtak,én is nagyon fejfájós voltam.De ezt is csak a 12 hét után szabadott,és tényleg csak néha.

Minden jót,boldog babavárást.

2008. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!