Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy nő a magzat, annál...

Ahogy nő a magzat, annál többet lehet érzni, hogy mozog?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy most 24 hetesen, inkább reggel és este az aktívabb a babóm, napközben csak pár óránként jelentkezik be. Olyankor, amikor nem érzem, akkor alszik, vagy amikor alszanak akkor is mozognak?
2009. okt. 21. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze! ahogy növekszik, annál kisebb lesz odabent a helye, egyre erősödik, így egyre intenzívebben, erősebben lehet érezni. Általában akkor lehet erőteljesebben érezni az első hónapokban, amikor az anyuka lepihen, hiszen akkor már nincs semmi külső inger, ami elterelheti a figyelmét. Gondolom, mikor alszanak, akkor is mocorognak, csak sokkal kevésbé, mint éber állapotban, hiszen, mikor megszületnek akkor is mocorognak álmukban, csak sokkal finomabban.
2009. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném még azzal, hogy vannak nyugisabb babák és temperamentumosabbak, akiknek már a pociban megmutatkozik a személyiségük. Az én legkisebb gyerekem pl. szinte állandóan ficánkolt és most, 14 hónaposan is egy kis izgő-mozgó csajszi. Persze, amíg még a pociban volt, néha azért ő is pihent, de ha egyszer elkezdte, 1 órán belül alig hagyta abba a ficánkolás. :)
2009. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám a pocakban, mindíg aludt, amikor én aludtam, soha nem keltett fel egyszer sem. Reggel felkelés után 5 perccel már "talpon" volt ő is. :)

Viszont ha én ébren voltam, és ültem vagy épp nem csináltam semmit, akkor nagyon tudott ficánkolni, de ha sétáltam órákat, akkor addig aludt.

Most, hogy megszületett, ugyanígy vagyunk, főleg, ha sétálni viszem, végig alussza, de amint hazaérünk és kicsomagolom a ruhájából, már pattannak is ki a szemei.:)


3hetes baba anyucija

2009. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!