Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Bocsi a hosszú...

Mitől lehet? Bocsi a hosszú leírásért!

Figyelt kérdés
Június 6.an volt meg utoljára a nemvárt 22-23.an volt barnás folyásom 4.én meg kellett vna jönnie de nem jött, voltam dokinál fel írta a barnázásra gyógyszert Duphaston t és mondta hogy ha nem jön meg máig v holnapig menjek vissza de csak szerdán tudok vissza menni és mikor beszeltem a dokinál azt mondta hogy kb 5 hetes lehetek, és ahogy számoltam csütörtökön töltöm a 7. Hetet, de tesztek miket csináltam mind negatív volt, mondjuk 3 éve se mutatta ki egy teszt se a terhességet akkor 11. Hétben volt missed ab om. Tegnap meg ma is volt kicsi barnás folyás. Lehet h megint babát várok!?
2013. júl. 22. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ki sem zárta a terhességet, mielőtt felírta a gyógyszert? Én is voltam így, és engem rögtön küldött a laborba terhességi tesztre. Mert igen, könnyen lehet a barnázás a beágyazódás jele.
2013. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem küldött sehova csak haza... :/ nem tudom h mi van de egyre erősebb a barnás folyás, lehet h meg fog jönni a nemvárt :(
2013. júl. 23. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!