Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz lehet? (kérdésed túl...

Ez igaz lehet? (kérdésed túl rövid, magyarázat hosszú blablabla)

Figyelt kérdés

Ha egy babának engednek valamilyen zenét terhesség alatt oda be, akkor azt fogja szeretni?

Nekem anyukám mindig rárakta a fülesét a hasára, és Gorillazt engedett, és imádom a Gorillazt. A barátom faterja GNR fan volt, ö azt kapott, és odavan a GNRért. Van ebben valami? :) Puszta kíváncsiság.



2013. júl. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szimfonikus zenekarban játszottam a 9 . hónap alatt, nem mondhatnám hogy a lányom egy komolyzene fan. :D
2013. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem Daniel Powter-t, sokat hallgattam várandósan is. Feltűnk, hogy ha megszólal egy szám azok közül, amiket hallgattam, a kisfiam azonnal felkapja a fejét, mosolyog, és mutogat a hangfal felé. :)

Biztos van benne valami! :))

2013. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Várandósan vettünk a kislányomnak egy felhúzható zenélős kis őzikét, minden este mikor bekenem a hasam felhúzom neki. Kíváncsi vagyok, ha megszület, meg fogja-e ismerni a zenét, de valószínűleg. Szerintem meg fogja nyugtatni.


40h km

2013. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!