Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Janos korhazban szult...

Szent Janos korhazban szult valaki mostanaban? Mit kell vinni a babanak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A konkret kerdesem mellett tapasztalatokat, tanacsokat varok a korhazzal kapcsolatban. Pozitiv illetve negativ tapasztalatok is erdekelnenek:)
2013. júl. 22. 19:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

ruhát ne vigyél, ott adnak rá.

popsikrém, textilpelus, pelenka kell neki.

Próbáld meg elintézni, hogy a 9 es szobába kerülj, vagy a fizetősbe (sajnos mikor én voltam, foglalt volt) (4 hete szültem pontosan) A 9 es szobába 3 an vannak, és van fürdőszobája wc-vel. Ha van fogadott dokid, és van ott szabad hely, akkor el tudja intézni. A többi szobánál csak közös zuhanyzó van, szörnyű... 2 zuhanyzó van egymás mellett, 0 hely, és undorító is... meglestem :P


Mindenki nagyon kedves egyébként, a szülőszoba nagyon szép, a gyermekágy nem annyira, de normális mindenki, bár nem sokat foglalkoznak veled se babával se... a vizit 1 perces, ne számíts sok mindenre, max megkérdezik, hogy vagy, de választ nem várnak :D

Látogatók akkor jönnek amikor akarnak.

Reggel 6 tól 9 ig nálad lehet a baba, akkor kérik vissza mert megvizsgálják, utána 10 felé kihozhatod, este 19 ig, akkor megint vissza fürdetni, és utána még 1 órára nálad lehet. Ha van kérdésed írj nyugodtan :)

2013. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi a valaszt. Igazabol meg a szules kicsit odebb van,-szeptemberre vagyok kiirva, de kezdem mostmar osszeirogatni, hogy mit kell osszekeszitsek a korhazba, kit kell majd beszereznem...:)

Fizetos egyagyas szobaba szeretnek kerulni, de majd szolok a dokimnak a 9es szoba miatt:))

2013. júl. 22. 20:12
 3/45 anonim ***** válasza:
Én is oda akartam menni, de sajna pont elöttem foglalta el valaki :( Sebaj, a 9 es szoba is jó volt, meg legalább tudtunk egymásnak segíteni a csajokkal, még jó, hogy jó fejek voltak :D
2013. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Igen ilyenkor sajnos rizikos, hogy kikkel kerulsz ossze....azert is lenne jo egyedul lenni.

Egyebkent Te fogadtal szulesznot/csecsemost?


Gratulalok a babahoz!:)

2013. júl. 22. 20:15
 5/45 anonim ***** válasza:

nem fogadtam. csak orvost. nem is bántam meg, normális volt mind a 3 szülésznő aki ott volt amíg szültem. Az egyik nagyon kedves csecsemősnek adtunk egy kis nasit plussz 5 ezret. Nem akarta elfogadni, de beletettem a zsebébe :P


Neked van fogadott dokid, szülésznőd? Ki?

2013. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Szuromi Andras a nogyogyaszom. Kerdeztem tole meg regebben, hogy szivesen dolgozik e konkret szulesznovel? Akkor azt mondta hogy kesobb visszaterunk ra:) hat nemtudom, de en szeretnek szulesznot is fogadni:)
2013. júl. 22. 20:34
 7/45 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt mondta felesleges, mert aki épp ott van ő lesz a legjobb, legenergikusabb, meg mindegyik kedves :) Én nem akartam alapból fogadni, nem is bántam meg :) De persze mindenkinek más igényei vannak :D Nekem abban a pillanatban olyan mindegy volt, hogy ki van ott, csak csinálja a munkáját :) Másrészt, ha a dokid ajánl valakit, az nem biztos, hogy neked is jó!!


Ooo a dokid nagyon rendesnek tűnt a kórházba :) Hol a magánrendelője? Mennyi nála egy vizsgálat? (mert én meg új dokit keresek) Van fix. tarifája szülésnél?

2013. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nemfogadok....csecsemost erdemesebb?:) csak azert, mert elso baba, es szeretnem ha tudna valaki eleg idot aldozni rank, hogy megtanuljak mindent a babaval kapcsolatban...van eleg idejuk?

Hogy erezted? Szuromihoz a Mom parkba jarok...igazabol eddig csak 3x voltam nala, mert felidosen kerultem at hozza. Sajnos az elozo dokival nem voltam megelegedve...de eddig nagyon szimpatikus, kedves dokinak tunik:) fix tarifaja nincsen a szulesre vonatkozoan, a terhesgondozas asszem 7000ft. Egyszer voltam meg nala fertozes miatt, akkor 3000ft kert csak el:)

2013. júl. 22. 21:04
 9/45 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még ilyet nem hallottam, hogy csecsemőst fogad valaki :) Max sztem úgy működne, hogy ha valamelyik szimpi akkor adsz neki egy kis pénzt, utána fog veletek foglalkozni, viszont mindennap más csecsemős van... így nem nagyon éri meg fogadni. Ha kérsz segítséget, akkor nagyon szívesen kimennek és segítek, és akkor ha meg vagy elégedve, adsz pár ezret :D
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Meg hát ugye otthon tanulod meg igazából a dolgokat :))
2013. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!