Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes vagyok, az éjjel kb....

36hetes vagyok, az éjjel kb. félóránként-óránként arra ébredtem, hogy a hasam egy "csomóban áll". Nem tudom a baba nyomta magát, vagy keményedésem volt? Fájt, és 100tonnásnak éreztem.

Figyelt kérdés
Ezek talán már rendszeres josló fájások voltak? Ilyenek lesznek az igaziak is amikor 5percenként jönnek?
2008. jún. 26. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont 36 hetes vagyok, tegnap én is észleltem ilyet, bár nem éjjel, hanem késő este. Már kezdtem én is parázni, mert jó sokáig tartott, de valahogy "belülről" éreztem: ez még nem az. Megfigyeltem, hogy a múltkori vihar előtt is pont ugyanilyen volt (bár akkor sok baba meg is született a védőnőm szerint), és a babóca annyira fickándozott, hogy rendesen fájt. Ezek valószínűleg jóslófájások lehettek, amire az időjárás rátett egy lapáttal. Ha azóta elmúlt, akkor ne aggódj! Lassan itt a vége, a tested edz a nagy napra! Ha újból előfordul ilyen, vegyél egy jó zuhanyt, az nekem is segített. Azt, hogy ilyen lesz-e az igazi... még én sem tudom! :) Könnyű szülést kívánok!
2008. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is viszont kívánom.

ma is előfordult párszór ez a "befeszülés".és kipróbáltam, ha lassú mély lélegzeteket veszek az orromon keresztül és a számon fújom ki ( valahol olvastam így kell ) elmúlott.

2008. jún. 26. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen lesz az igazi, csak még fájni is fog, ami a derekad felé sugárzik ki. Ez most még csak kellemetlen.

Legalábbis az elsőnél nekem ilyen volt.


Üdv:

39 hetes kismama

2008. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi.

most este 2x volt 10 pec után egymás után, majd 6 perc múlva,megint 10.most fél órája semmi.és most úgy ahogy az utolsó váloszoló írta, hasít a derekam is.

mi lesz???

2008. jún. 26. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utolsó vagyok. Lehet hogy rendszeressé válik, és erősödik, akkor menni kell a kórházba, ha 5 percesek lennének.

De amíg rendszertelen, addig csak jóslók.

Nekem is vannak jóslók már 5-6 hete, most leszek 39 hetes.

Az első babámnál könnyű volt eldönteni, hogy menni kell, mert 36 hetesen éjjel elfolyt a magzatvíz.

Most annak ellenére, hogy már szültem, nem bízom benne, hogy tudni fogom, mikor kell indulni. :)))

De azt mondta a dokinéni, hogy inkább előbb menjek, mint későn, főleg hogy második baba.

De szerintem nem fogjuk elrontani, tudni fogjuk ha menni kell...



Judy

2008. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, szép, könnyű szülést kívánok neked is:D
2008. jún. 27. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!