Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek biztassatok egy kicsit...

Kérlek biztassatok egy kicsit mert nagyon aggódom. Baj lehet? Koraszülés lehet belőle?

Figyelt kérdés
35 hetes 5 napos terhes vagyok.ma voltam uh-n és csak 2310 gramm a baba. az nst-n a szívhangja is magas volt viszont az uh-n màr jó volt.pénteken újra nst.magas a vérnyomàsom is és nagyon vizes vagyok.
2013. júl. 23. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tovább is hordhatod, ez semmit nem jelent.


35 hetesen magas lett a vérnyomásom és vizesedtem nagyon, toxémiás lettem. Kórházban voltam, ahol naponta ctg-tek. Hol az volt a baj, hogy alacsony hol az hogy magas volt a baba szívfrekvenciája. Ezzel szemben 40+1 hetesen, természetes úton szültem meg a kislányomat, magától indult be a szülés.


Ne aggódj, mert ha esetleg mégis korábban jönne, már baj akkor sem nagyon lenne, és a dolgon változtatni nem tudsz, bár tudom, milyen nehéz.


Kitartást! :-)

2013. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timcsikusz ***** válasza:

szerintem sem aggódj.

35 hetesen már majdnem hogy olyan mint ha 38 hetesen szülnél.a súlya is rendben van.

nem lesz semmi baj:):)

2013. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!