Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenyeget a koraszülés veszélye?

Fenyeget a koraszülés veszélye?

Figyelt kérdés

Szombaton szurkált a jobb petefészkemnél, vasárnap 2x is délután menszi szerű görcseim voltak, tegnap is 2x estére, és ma reggel is már 1x. A hasam is sokat keményedik, amikor felállok, vagy többet mozgok. Nyílna a méhszáj, vagy nem gond a menszi szerű görcs? Elég ha megemelem a MagneB6 adagomat 3x2-re, és pihengetek? Vagy jobb lenne ha látna doki?

Én úgy gondoltam, hogy megemelem a magnézium adagot, és többet pihenek, és meglátom ma meg holnap, hogy elmúlnak-e a menszi görcsök. Ha nem, csütörtökön reggel elmegyek a védőnőm fogadóórájára, elmondom neki mi a helyzet, és mit mond, menjek-e be rögtön uh-ra, vagy nem szükséges. Egyébként éppen 2 hét múlva lenne esedékes a következő uh.

29+3hetes vagyok.


Mit gondoltok? Köszönöm.


2013. máj. 14. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha eddig nem voltak ilyen tüneteid, most kezdődtek, én mindenképp azt javaslom, hogy szólj a dokidnak. Esetleg nem terhelted túl magad, pl. nagytakarítás, vagy ilyesmi?

A nagyobb magnéziumadag szerintem tuti + pihi.

Nem kell egyszerre a legrosszabra gondolni, minden jót :)

2013. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

szerintem túlreagálod...

azért az nem úgy működik hogy rögtön uh..

jézusom

2013. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem kb. a 28.héttől kezdődtek a mensis érzések(mindjárt megjön érzés,görcsök). azon a héten elmentünk a dokimhoz,aki azt mondta,h napi 1-2alkalommal még 'belefér'. azóta sűrűsödtek ezek az érzések,de a tegnapi(32.heti)uh-án minden rendben volt. bár hozzá kell tennem,hogy én sok mg-t szedek és napi 23órát fekszek,felpolcolva. 32hetes ikres
2013. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!