Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A debreceni klinikán tudtok...

A debreceni klinikán tudtok jó orvost ajánlani? Lelkiismeretes, és nem pénzéhes. Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr Czifra Imre. Illik rá amit írtál és pont ezért sokan is vannak nála. Segített a teherbeesésben (nagy tapasztalattal bír) és a terhesgondozás alatt is maximálisan meg voltam vele elégedve.

2 hetet bent feküdtem a terhességem alatt a Klinikán, akire még rábíznám magam ha dr Czifra nem lenne: dr Krasznai Zoárd, Dr. Aranyosi, dr. Lukács és dr Kovács. A többieket nem ismerem, illetve dr. Óvárit és dr. Jenei doktornőt semmiféleképpen ne!

Pontosan mire vagy kíváncs?

2009. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én dr. Fekete Istvánnál szültem a Lányomat, de csak azért mert Ő volt ügyeletben...teljesen megvoltunk vele elégedve, mindent megtett értem és a babáért, neki köszönhetem, hogy nem császárral született a Lányom! A következő terhességnél biztosan megfogadom!
2009. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn akarunk menni,fogadni dokit,és ezért érdeklődöm.Nekem sokan Juhász Alpár Gábort ajánlották.De érdekel a többi is ,hogy ki milyen.
2009. okt. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!