Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagydolog gond, mi lesz velem...

Nagydolog gond, mi lesz velem a kórházban?

Figyelt kérdés
Világéletemben nem tudtam idegen helyen kakilni.Első babámnál császáros voltam,alig sikerült,mer zavart többi szobatárs.Most is már ettől félek,hogy ott ugye muszáj,de hogy fogok tudni...

2013. júl. 24. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzet, de szükség törvényt bont. Én mindig megvártam, amíg a többiek elalszanak.
2013. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. nagyon féltem, hogy hogy jön majd össze és hogy mennyire fog fájni a szülés után. mondták, hogy ha kell adnak székletlazító kúpot, de nem volt rá szükség, mert emiatt annyit idegeskedtem, hogy volt egy enyhe hasmenésem. Soha nem örültem még ennek ennyire, és ráadásul egyáltalán nem is fájt! :) szóval hajrá, így vagy úgy, de menni fog!
2013. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szükséges, vigyél magaddal Guttalax-ot vagy Stadalax-ot, amit ha este beveszel, reggel gond nélkül mehetsz.

Tudom, hogy ez az "idegen helyen nagydolgozni" sokszor gát az emberben, de gondolj bele, addigra szültél, rengetegen láttak pucéron, látták az intim részeidet stb.

Nagydolgozni természetes dolog, próbálj erre gondolni.

Az egyik barátnőm csinálta, vitt magával glicerines kúpot, a babát addig beadta a csecsemősökhöz, vitt magával egy magazint és keresett a kórházban egy eldugottabb folyosón egy wc-t. Egy órát elüldögélt ott...

2013. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amikor én szültem, akkor nagyon jó fej szobatársaim voltak. mi ezen is tudtunk röhögni, hogy milyen gáz, hogy mindannyiunknak ugyanolyan problémája van az idegen helyen székeléssel, mint amit írtál :)

aztán a közös sors oldotta a gátlásokat és már "szurkoltunk" is egymásnak.

nekem egy gépi tejeskávé és joghurtital - egymás után - ez hozta meg a sikert.

2013. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
POnt úgy voltunk mi is mint az utolsó. Én 5 hetet feküdtem be, első héten még nehezen ment 2-3 naponta, más is így volt. Hárman szinte végig együtt voltunk és már mikor mentünk mondtuk, hogy sokáig leszünk, ne aggódjanak. A humor sokmindent megold
2013. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előzők írták :-) Agyban kell eldöntened, ez egy természetes dolog, ha a szobatársak nem hozzák fel a témát nyíltan, mert pl. nem merik, hozd fel te :-) Mondjuk miért kellene egy jó kis kefír után barackot enned, vagy vmi hasonló :-) És nem utolsósorban tegyél is meg mindent táplálkozás terén, hogy tényleg sikerüljön is.
2013. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!