Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan nagy gond, hogy...

Tényleg olyan nagy gond, hogy azt szeretném, hogy a párom beszéljen a picihez? 13 hkm

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
ha ö nem lrzi hogy kéne ne eröltesd. Ráadásul számátra ez egy tök megfoghatatalan abszurd dolog egyenlőre. Mivel nagy változás még nincs is rajtad sem, furának érezheti. majd ha már érzi hogy mozog változhat, de sok férfi addig nem tud mit kezdeni vele amig bent van, sőt sok uána sem egy ideig amig nagyon csecsemő. Ezt férfije válogatja. De nem ezen fog mulni hogy milyen apa lesz és nem ezen mulik hogy mennyire akarja ezt a babát.
2013. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gond de ha jól tudom akkor a 17. hét körül hallják csak a picik a zajokat hangokat.
2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
24 hetes vagyok a 2. picinkkel, de párom még most se viszi túlzásba a beszélgetést! Az első babánkkal is csak a 30. hét után kezdett kommunikálni bár akkor már énekelt neki!
2013. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem gond, hogy ezt szeretnéd, mint ahogy az sem, hogy ő nem tud még mit mondani neki

ráértek... talán próbáljon meg mesét olvasni :)

2013. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ráerőlteted, és csak idegesíted ezzel. igen, baj, ha nem akarja, akkor miért nyüstölöd ezzel?

Amúgy sem hallja. Majd ha megszületik babausgatja eleget.

2013. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem fura,hogy erre kéred. Ez vagy jön vagy nem. Ettől még lehet szuper apa,nem ettől függ. Nem minden pasinak megy ez.
2013. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már látszik kívülről, lehet érezni neki is a tenyerével, ahogy rugdos, felvetheted neki újra a témát. Addig hagyd ezzel. Jó érv lesz akkor, ha mondod neki, hogy a gyerek az anyaméhben megszokott hangokra kint is megnyugszik, így ő jár vele jól, ha már most mesél neki.
2013. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a párom anno egyáltalán nem úgy viselkedett velem mint ha tehes lennék soha nem jött el velem egy vizsgálatra sem

stb....


de amint megszületett a gyerek megváltozott

nagyon jó apa lett belőle


azt mondta amíg nincs a kezében a gyerek addig nem tudott vele mit kezdeni

2013. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az anyának kell egy megkeresni a gyerekük dalát és azt végig énekelgetni. Ha te énekelsz akkor az másképp hallatszik bent, mint kívülről. Én inkább erre a dalocskára koncentrálnék.
2013. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az en parom sem igazan beszelt a kicsihe,de ahogy kerekedtem,es neha el el kapott egy mozdulatot es tudta hogy mar hallja ot na akkor mindennapos lett a kommunikalas koztuk!(Ugyanis amikor meghallja a kicsi hogy hazaert a parom(es persze ha ebren van) akkor ugy kidugja valamijet mindig!:D Es akkor mindig ad neki puszikat oda..Mar parszor csinaltam azt hogy cuppogtam es nekem is kidugta a kis feneket..:D 36 hkm
2013. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!