Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos émelygés ellen...

Egész napos émelygés ellen van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Nem hánytam, csak reggel.Azóta levert vagyok,émelygek. Semmi kaját nem kívánok. Ti mit csináltatok ilyenkor? Idáig nemvolt semmi ilyen tünetem,tegnap óta van ez a hányós, émelygős dolog.
2013. ápr. 30. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
tűrni, tűrni, tűrni! jobb lesz, hidd el!!
2013. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel! Nekem a 20. hét körül múlt el az émelygés. A sav viszont az 5. héttől a szülés pillanatáig megvolt :(
2013. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

citromlé cukor nélkül, vagy kis cola . Nekem a citromlé bevált kicsit jobb lett.


22+4 hkm :)

2013. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Borsmenta tea! Hetek óta küzdök a folyamatos hányingerrel, émelygek, puffadok, undorodom minden kajától! Tegnap óta iszom a borsmenta teát és azóta határozottan jobb! Úgy tudom, napi 2 csészével lehet inni.

Kitartást!

[link]

2013. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Általában reggel és délelőtt nagyon rossz. Most ebédeltem délben egy nagyon keveset, és azóta jobb. Hát megpróbálom ezt a teát, aztán majd meglátjuk.

2013. ápr. 30. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj igazi reszelt gyömbérből teát és csavarj bele citromot. Nekem csak ez segített. A 14. héten múlt ez az émelygés és előtte kezdtem el inni.
2013. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem bevált az első gyermekemnél, hogy állandóan volt valami a gyomromban. most a másodiknál már nehezebb, mert már az evés gondolatától is rosszul vagyok, de erőt veszek magamon és csipegetek. próbálkozz, és találsz olyan ételt, ami mindig beválik (nekem ilyen az eper). most már jobb, de nem szabad eljutni arra a pontra, hogy érezd az éhséget.

2013. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!