Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kavargo erzes van a gyomromban...

Kavargo erzes van a gyomromban azota. Szedulok neha. Menstruacio alatt tortent. Nem vedekeztunk, de nem ment el bennem. Vasarnap tortent. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

#menstruáció #terhesség #szedulok #kavargo erzes
2013. jún. 18. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hányni fogsz, mert ilyen járvány van. Ez nem terhesség.
2013. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menses alatt, úgy, hogy el se ment benned, hát szinte kizár, hogy terhes vagy, az meg tuti, hogy annak még semmi jele nem lenne
2013. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
elovaladektol is lehetsz terhes,es nem kizart a terhesseg menstruacio alat.. :/
2013. jún. 18. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha vasárnap történt, még be sem ágyazódott. Kizárt, hogy az émelygés és a szédülés babától lenne. Amúgy az esély mindig megvan a teherbeesésre, de szerintem a te esetedben ez valahol a 0 és a 0,0001% között mozog.
2013. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kérdező, 23 hetes kismama vagyok, ne akard már nekem elmagyarázni :D

azt írtam, SZINTE kizárt. ha az lennél, se lenne nagy csoda, mert igen, volt már ilyen.

DE ha babát szeretnél, ne húzza ki a párod, és menses után is csináljátok.

ha meg nem, húzzon gumit ;)

2013. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Négy gyerek után én is pontosan ismerem a jeleket és a teherbe esés lehetőségét, azért írtam, hogy ez betegség lesz, vagy a meleget nem bírod.
2013. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

22:50

Koszi a valaszokat,mindenkinek..

Te hogy vetted eszre hogy terhes vagy,vagy akartatok a babat? :)

2013. jún. 18. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
csináltam egy terhességi tesztet :) igen, akartuk a a babát! peteéréskor voltunk együtt, össze is jött. ikrek, szóval elvileg nekem eleve erősebb tüneteim kellettek volna, hogy legyenek, mégis fizikailag 6-7 hetesen éreztem (hányinger pl.)
2013. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a háyninger késöbb jön úgy az 5.-6 hét körül. MÉg ha történt is volna megtermékenyülés akkor még el sem jutott a méhedig a megtermékenyitett petesejt. jóhogy a hasad nem kezdett még el nőni szerinted. Ha semmiképp nem akarsz babát akkor talán kéne védekezni és nem kockáztatni.... Szóvl ez az émelygés tuti nem terhességi jel, de ettől függetlenül még teherbeeshettél. 2 hét mulva tesztelj.
2013. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

junius 8ikan is voltunk egyutt,akkor sem ment el bennem..

meg az is koran van a jelekhez?

2013. jún. 18. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!