Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét + 4 naposan 7 mm-es...

5 hét + 4 naposan 7 mm-es petezsákot látott az orvos. Azt mondta van benne "valami" (szikhólyag), de életjelenség egyelőre nincs. Két hét múlva kell visszamennem kontrollra. Ennyi idősen megfelelő a petezsák mérete?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó az eredmény és az is természetes, hogy még nincs szívhang. Következő vizsgálat során már lesz!

Gratulálok! :)

2013. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aggodalomra nincs ok, még csak a fogantatás 4. hetében vagy.
2013. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5. héten 15 mm-es petezsák volt, de nekem is csak 2 mm-es szikhólyag volt benne.

6hét+2 naposan 26 mm-es petezsák, 6mm-es embrió, de még nem volt szívhang.

Ezen a héten kedden voltam dokinál, 7 hetes+5 naposan, 14 mm-es embrió és jó szívműködés.

Egyébként teljesen jó az eredményed, a petezsák ha jól tudom, minden nap 1mm-t nő.

2013. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. 7hetes+5 naposan 30mm volt a petezsákom.
2013. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem kicsi? Kicsit aggódok...
2013. júl. 25. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, ne aggódj! A petezsák mérete eléggé változó a nőknél. A 7 mm teljesen rendben van. Ha még nem látott volna semmit, akkor lenne probléma, de még akkor sem biztos, hiszen később is foganhatott. A szikhólyag is nagyon jó jel. Nem lesz semmi baj! :)
2013. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudod, ez lombikbaba... ezért aggódom.
2013. júl. 25. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Megértelek! Én is aggódni fogok, amíg nem hallok szívhangot. Az első terhességgel sajnos ezt nem érhettem meg, úgyhogy hasonlóan fogok félni minden apró intő jeltől, még ha az megalapozatlan félelem, akkor is.

Minden rendben lesz, a következő vizsgálat után pedig tessék csak megnyugodni és pihenni sokat :)

2013. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

teljesen jó!

Képzeld,én 5 hetesen 2 naposan voltam uh-n,akkor 14 mm volt a petezsák és az égvilágon semmit nem láttak benne! Nagyon megilyedtem,hogy ilyen nagy és üres volt még,akkor nekem itt a gyk-n mindenki írta,hogy 5 hetesen még 7 vagy akár csak 4 mm volt a petezsákjuk,benne szikhólyaggal.Szóval a 7 mm petezsák nagyon jó,főleg ha benne van a szikhólyag! Hétfőn voltam 7 hetes 2napos és a baba már maga 11 mm szívhanggal! Feleslegesen ilyedeztem :)

Két hét múlva meg fogsz lepődni,hogy mekkorát nő majd a kisbabád! Gratulálok!

2013. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hanesz1 válasza:
Sziasztok! Azóta mi történt, Remélem csupa pozitív változás...
2013. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!