Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél tea fogyasztása...

A málnalevél tea fogyasztása tényleg megkönnyíti a vajúdást, felkészít a szülésre?

Figyelt kérdés
Egy herbáriában ajánlotta az eladó.
2008. jún. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nagyon bevált!Én csak ajánlani tudom, extra gyorsassággal tágultam, a szülésznő nem akarta elhinni, hogy első baba lesz. De szerintem a tágulás nagyrészt ember függő dolog, de talán segíthet, ártani nem árt az biztos és ha gyorsan tágulsz akkor beírhatod ennek ha nem akkor azt mondod majd sz*rt sem ért...

Könnyű szülést kívánok!!!!!!!!!

2008. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Felkészít a szülésre?" ezt nem igazán értem, de nem szülés előtt tágít, hanem mikor beindul a tágulás, akkor könnyebben tágulsz ennyi...
2008. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is bejött. Az első babám az első fájástól számítva 6 óra alatt lett meg. Most a másodikat várjuk, biztos, hogy inni fogom, amint lehet :) Szép szülést kívánok!
2008. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!