Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy 33. hetet betöltött...

Beus84 kérdése:

Én egy 33. hetet betöltött kismama vagyok. Ugyan még van időm a szülésig de honnan fogom tudni hogy mikor jött el az idő hogy elinduljak a kórházba? Milyen jelei vannak hogy ha megindul a szülés? Várom a válaszokat.

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Elfolyik a magzatvíz, meleg víz ömlik végig a lábadon.

2. Fájásaid lesznek, amik idővel rendszereződnek, 10-8-5 percenként.

3. Távozik a nyákdugó, véres folyással egy időben.

Itt bővebben is olvashatsz ezekről: [link]

37+6 h km

2013. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy a fent felsoroltakból valamelyik.

Vagy lehet, hogy nem is fogsz érezni semmit. Esetleg bemész egy vizsgálatra, és nem engednek már haza.

Általában azt mondják, hogy kb 10 perces rendszeres fájásoknál érdemes elindulni a kórházba (ez attól is függ, hogy milyen messze laktok). Ha elfolyt a magzatvíz, és zöldes, akkor azonnal menni kell. Ha áttetsző, akkor még van idő pakolni, tusolni, de utána indulni kell. Kb magzatvíz elfolyás után 24 órával már jó, ha megszületik a baba.

A nyákdugó szülés előtt akár 10 nappal is távozhat, úgyhogy ez kevésbé mérvadó jel.

2013. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno fájásgyenge voltam, nekem egyfolytában keményedet a hasam ütemesen, ennyi volt a fájás, amíg nem kaptam oxit, ám ekkor már nem volt magzatvíz.
2013. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek.
2013. júl. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!