Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért veszélyes a szex terhesen...

Mért veszélyes a szex terhesen ha volt egy vetélés már de a mostanival semmi panasz? és ha az orvos nem mondott erröl semmit?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem amit müszeresen fejeztek be. A nemvart mensitöl kezdve voltak görcseim és barnaztam gyogyszer ellenére sem mult és pont aznap kezdem el vérezni mikor 6hetet töltötte.Most ujbol terhes vagyok nem egészen 3honap után.most mar tulvagyok a 6heten jocskan(mensi szerint) holnap töltöm a 7.et. szedem a gyogyszereket és most semmi panaszom sincs(lekopogom) nem faj egyaltalan nincs vérzés. Akkor igy is tabu a szex? az orvos latott hematomat is aztmondta pihenjek sokat de tilalmakra nem tért ki én meg elfelejtettem megkérdezni. de utanna olvastam és ezért nem mertük.

Most akkor ha nincs semmi panasz akkor se lehet?


2013. júl. 26. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyi hogy eguszer mar azért voltunk egyutt mielött orvosnal voltam,ovatosan olyan pozban hogy ne érjen végig és csak rövid ideig. azota se történt semmi.
2013. júl. 26. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
A hematóma miatt érdemes vigyázni, már csak mert az ha elindul akkor vérezni kezdesz és frászt fogsz kapni. Nekem volt egy vetélésem és a másodikkal is véreztem egy alkalommal szex után 8hetesen, mi azóta nem szexelünk, de az orvos engedi, csak én nagyon parázok. Eddig ki bírtuk most már csak ki húzzuk 24 hetes vagyok. Ha együtt is vagytok a fertőzések elkerülése miatt érdemes óvszert használni.
2013. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ok köszi.az orvos kb 4hét pár naposan látott a pozi teszt utan szinte rögtön mentem.akkor aztmondta nagyon biztato mert latszik h jol beagyazodott meg volt körülötte vmi terhességi gyürü csak közel van egy hematoma hozza. aztmondta ha barnazni kezdek ne ijjedjek meg az csak a hematoma lesz,de ha nem szünik v erösödik irany a korhaz mert ö szabin lesz,de mihejt visszajön latni akar a rendelöbe.jövöhéten kell mennem.

de én elég nyugodt vagyok nem érzek gondot télleg.persze remélem hogy mar lesz szivhang és rendesen fejlödik. csak mindig elfelejtek megkérdezni egy csomo mindent.legutobb is ugy megörültem a latszik h jol beagyazodott-mondatnak h minden ki ment a fejemböl.

2013. júl. 26. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig így jártam, ezért felírtam a naptáramba amiket megakartam kérdezni. :D
2013. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!