Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes magzatnal hogyan...

11 hetes magzatnal hogyan zajlik a veteles?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 11:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen kell orvosi beavatkozas,befejezes?A tunetek erosebbek,mint pl.7 hetesen?
2013. júl. 9. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
ha bármi rendelleneset tapasztalsz menj rovoshoz minél elöbb. mik a tünetetid?
2013. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajna nem is biztos hogy van olyan jele amit észrevennél
2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Doki mindenképpen kell, egyrészt ha túl sok vért vesztesz, rosszl lehet lenni. Másrészt ha lezajlik, meg kell nézni uh-n, hogy tényleg minden kijött-e, mert ha nem, az veszélyes. Ha szerencséd van, megúszod a műtétet. De ha még nem kezdődött el a vérzés, a doki mindenképpen műtétet fog javasolni szerintem.
2013. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi jele, csak egyszerűen elmúltak a tüneteim. Az uh-n derült ki. Meg is műtöttek.
2013. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek ilyen idosen van elhalas,annak valoszinuleg (az esetek 90%ban) elobb kovetkezik be az elhals,csak a 12.hetin veszik eszre...Szoval szerintem ugyan ugy zajlik mint kisebb terhessegben..Ne agyalj ilyeneken..Menj el a vedonozhoz vagy uhra ha rendelleneset tapasztalsz!
2013. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 11 hetesen ès 4 naposan pecsètelô vèrzèsem volt,gõrcsökkel.Bementünk a kòrházba egyböl.Nem volt szivhang.1 hete nem fejlödött semmit a doki szerint.Vagyis azóta halott volt bennem.Megcsinálták a mütètet.:(
2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!