Nagyon nagy a baj?

Figyelt kérdés
6hete szültem,a vérzés abbamaradt a 4.héten.most meg visszajött!!!most jöttem vissza egy 6kmes útról biciklivel,sok,nehéz,táskával,alig bírtam...lehet összefüggés???kérlek írjatok...egy 22éves anyuka

2013. júl. 26. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött. Én is így voltam. Szülés után 6 hétre megjött, utána rá 28 napra. Utána kisfiam 17 hós koráig semmi.
2013. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AKár baj is lehet, ezt mi nem fogjuk tudni neked megmondani. Voltál már 6 hetes kontrollon? Mi a fenének bringázol ennyit, nagy nehéz cuccal? Hívd fel a kórházat, ahol szültél.
2013. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyébként miért bicóztál annyit? Még nem nagyon ajánlott az ilyesmi.
2013. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én úgy hittem hogy nem lesz baj belőle,mert ticózom ennyit ele vtam energiával és semmi baj nem volt...már nem bírtam feküdni,és hozzá vtam szokva ennek triplájához is...azért bicózom ennyit mert be kellett mennem a nagyimnak gyógyszerért a városba,és nincsen kocsink,se olyan aki bemenne helyettem
2013. júl. 26. 18:54
 5/10 A kérdező kommentje:
kontrolltra jöv hét hétfőn fogok menni,csak jólesett vna ha az ebben járatosak mondanak erről pár szót,volt e ilyen vkinek v nem stb...
2013. júl. 26. 18:56
 6/10 A kérdező kommentje:
erre h megjött nem is gondoltam...sajnos nem tudom szoptatni a picit 2hét alatt elapadt a tejem:(
2013. júl. 26. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:
a nehéz cuccok meg a heti bevásárlás termékei,amit szintén nem tudott most más megoldani
2013. júl. 26. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szoptatsz,akkor minden bizonnyal megjött.Lehet,hogy így a doki meg sem fog vizsgálni,de természetesen menj el mindenképpen a kontrollra!!!

Én még szoptatok,és nekem még egyszer sem jött meg.


3 hós fiú anyukája

2013. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már felhívtam:)azt mondta ő is hogy megjött(persze a kötelező vizsgálatra megyek:))
2013. júl. 26. 22:09
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. júl. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!