Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolso menstruacio szerint...

Utolso menstruacio szerint 7+6 hetes vagyok meretek alapjan viszont 6+4hetes, ezt irtak a papiromra. Ez nem gond?

Figyelt kérdés

Majus 30 volt az utolso menstruaciom es junius 29-en teszteltunk pozitivat, arra gondoltam hogy kesobb fogant de junius 27-en meg negativ volt a tesztem.

Igaz a ciklusaim 30-31 naposak.

Ezert van ez az elteres??

Tenyleg igaz amit az orvos mondott: ne foglalkozzunk a szakkonyvekkel, minden baba a sajat utemeben fejlodik?


2013. júl. 26. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hét eltérés volt eleinte a szabálytalan mensitől. AZóta utólérte magát :)

8 hetes azt mondta a doki,hogy 6 hetes.

19 héten 20hetesnek és most már a plusz 2 hét is meg van :) De mindig ultrahang alapján számol nekem.

23+6hkm

2013. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Lányomat nekem is uh alapján számolták, mert mindig kisebb volt, mint az utolsó menstruációtól számított idő szerintb kellett volna. Nem volt ezzel semmi gond. Neked is uh alapján fognak számolni és ennyi!
2013. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg a 12. heti UH-n hozzáadtak egy hetet a terhességi korhoz. Most elvileg csak 36 hetes lennék, de a kórházban 37 hetesnek kezelnek. Pedig pontosan tudom mikor volt az utolsó mensi, de még a fogantatás is.

Szerintem ez amiatt lehet, hogy a babák fejlődése között lehet ennyi különbség.

2013. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!
2013. júl. 27. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!